FINEP zahajuje prodej další etapy rezidenčního bydlení Malý háj | E15.cz

FINEP zahajuje prodej další etapy rezidenčního bydlení Malý háj

Společnost FINEP zahajuje prodej druhé etapy rezidenčního projektu Malý háj v Praze 10 Štěrboholích. Druhá etapa plynule naváže na stávající zástavbu. V této etapě budou postaveny dva bytové domy s celkovým počtem 114 bytů o dispozicích od 1+kk o rozloze 36 metrů čtverečních až po prostornější 3+kk o rozloze do 90 metrů čtverečních. Ceny bytů začínají na 1,7 milionu korun. Dokončení výstavby je plánováno na podzim 2013. První etapa Malého háje je v současné době téměř vyprodána.

Kromě toho, že nově vyprojektované byty druhé etapy odpovídají aktuální poptávce klientů dispozičním řešením bytů i jejich cenou, reaguje FINEP tímto krokem také na zvýšenou aktivitu na rezidenčním trhu.
„Vzhledem ke zvýšené poptávce, kterou jsme zaznamenali v uplynulých týdnech, uvádíme na trh druhou etapu Malého háje s dvouměsíčním předstihem,“ sdělil Michal Kocián, předseda představenstva FINEP HOLDING, SE.

Malý háj II navazuje na dokončenou výstavbu tří rezidenčních domů, které byly zkolaudovány v srpnu 2009. Jde o jeden z avizovaných nových rezidenčních projektů, které FINEP v letošním roce hodlá nabídnout svým klientům. „V tomto roce plánujeme uvést na trh celkem 600 nových bytů. Byty na Malém háji II jsou prvními z nich. V tuto chvíli již intenzivně pracujeme na přípravách ke spuštění prodeje další nové etapy ve Vysočanech, Harfa Parku V,“ doplnil Michal Kocián.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!