FINEP zahajuje prodej druhé etapy Britské čtvrti na Západním Městě | E15.cz

FINEP zahajuje prodej druhé etapy Britské čtvrti na Západním Městě

Společnost FINEP zahajuje prodej již druhé etapy rezidenčního projektu Britská čtvrť na Západním Městě. V této fázi bude postaven bytový dům se 78 byty. Velikost bytů začíná již na 37 metrech čtverečních u bytu 1+kk až po rozlohu 120 metrů čtverečních u dispozice 4 +kk. Všechny byty mají terasu, balkon nebo lodžii. Cena bytů se pohybuje od 2,3 milionu korun. Plánované dokončení výstavby je v létě 2013. První etapa Britské čtvrti je v současné době téměř vyprodána.

„Britská čtvrť II. navazuje na dokončenou výstavbu pěti rezidenčních domů na Západním Městě, které byly zkolaudovány letos na jaře. Nově vyprojektované byty druhé etapy odpovídají aktuální poptávce klientů a to jak dispozičním řešením bytů, tak jejich cenou,“ sděluje Michal Kocián, předseda představenstva FINEP HOLDING, SE. Kvalita provedení stavby a komplexní řešení okolí bytových domů řadí projekt mezi vyšší standard na trhu, který je však stále dostupný široké skupině zájemců o moderní bydlení. Díky bohaté občanské vybavenosti a dobré dostupnosti metrem do centra Prahy je tato lokalita velice populární.

Upravené okolní plochy stávajících budov Britské čtvrti skýtají prostor pro relaxaci či sportovní aktivity, přičemž myšleno bylo i na nejmenší obyvatele, kterým je k dispozici chráněné dětské hřiště. Na nově vybudovaném Centrálním náměstí je nový vstup do metra, v místě se postupně otevírají nové obchody a restaurace.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!