Firma Reality 21 vstoupila do řetězce CENTURY 21 | E15.cz

Firma Reality 21 vstoupila do řetězce CENTURY 21

První jarní den uzavřela franšízová realitní skupina CENTURY 21® významný obchod. Pod její křídla vstoupila společnost Reality 21. Jde vůbec o největší kontrakt tohoto druhu v realitním oboru od roku 1989 - třetí největší realitní kancelář v tuzemsku se stala součástí největšího franšízového řetězce na světě.

Přestože je společnost Reality 21 jednou z nejúspěšnějších tuzemských realitních kanceláří, rozhodli se její majitelé koupit licenci CENTURY 21 a spojit síly pro plánované vybudování pozice tuzemského lídra realitního trhu. „Už řadu let sledujeme systém CENTURY 21 ve světě, který svůj úspěch staví na slučování realitních kanceláří s kvalitními službami a špičkovou péčí o klienta. Naše filozofie je stejná, a proto chceme díky synergickým efektům posunout naše podnikání na špičku trhu a aktivně se podílet na jeho stabilizaci a kultivaci,“ vysvětlil rozhodnutí stát se součástí americké franšízy ředitel společnosti Reality 21 Petr Kouba.

#####Posílení české větve

Česká větev CENTURY 21 podle jejího generálního ředitele Aleše Mazgaje díky přistoupení společnosti Reality 21, jejíž roční obrat na provizích činí 70 milionů korun, výrazně posílí. „Jde o velmi významného hráče na tuzemském realitním trhu, který si svou pozici vybudoval výhradně na referenčních obchodech. I ve světě je málo obvyklé, aby realitní kancelář obchodovala v takových objemech bez nákladů na přímou reklamu. Skutečnost, že se společnost Reality 21 rozhodla vstoupit do našeho systému, je pro nás velkou výzvou a zároveň závazkem,“ uvedl Aleš Mazgaj. Přibližně měsíc a půl budou probíhat přípravy společnosti Reality 21 k poskytování služeb pod značkou CENTURY 21. Od května již klienti kanceláře budou moci využít veškerý servis, který nabízí ve světě řetězec CENTURY 21. V České republice společnost chystá vybudování tzv. home center, nejmoderněji vybavených realitních středisek, kde na jednom místě klienti obdrží veškerý servis.

#####Pátý franšízant na českém trhu

Společnost Reality 21 se stala v pořadí pátým franšízantem CENTURY 21 na českém trhu, kam tento největší světový realitní řetězec vstoupil teprve před třemi měsíci. Na podpis franšízové smlouvy přitom nyní čeká řada dalších úspěšných realitních kanceláří. „Zájem o licence CENTURY 21 je v tuzemsku opravdu značný. Během prvního roku od vstupu do České republiky jsme plánovali prodat 15 až 20 licencí, nyní je velmi pravděpodobné, že se nám to podaří už za šest měsíců,“ potvrdil rychlý start Aleš Mazgaj. Dalším franšízantem sítě CENTURY 21 se stala realitní kancelář ABA Reality.

 

Hlavní zprávy

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!