Franšízing v MEXX Reality řídí Libor Nedvěd | E15.cz

Franšízing v MEXX Reality řídí Libor Nedvěd

Novým ředitelem franšízingu společnosti MEXX Reality se stal Libor Nedvěd (40). Do MEXX Reality přišel Nedvěd z Realitní společnosti České spořitelny, kde pracoval jako certifikovaný realitní makléř.

Novým ředitelem franšízingu společnosti MEXX Reality se stal Libor Nedvěd (40). Do MEXX Reality přišel Nedvěd z Realitní společnosti České spořitelny, kde pracoval jako certifikovaný realitní makléř. V minulosti působil v různých manažerských funkcích, například jako ekonomický ředitel společnosti Armex Holding. V MEXX Reality bude mít na starosti rozvoj pobočkové sítě. Společnost v nejbližších týdnech dokončí budování krajských poboček a plánuje i urychlenou expanzi do okresů.

Cílem je ze současných osmi pracovišť vytvořit síť padesáti zastoupení MEXX Reality v celé ČR do konce letošního roku. Nedvěd je absolventem ekonomického oboru na Vysoké škole strojní a textilní v Liberci, později v Bankovním institutu absolvoval kurz pro oceňování nemovitostí. V minulosti byl soutěžním jezdcem rallye, a tomuto koníčku se ve volném čase věnuje dodnes. Hraje rovněž tenis a golf.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!