GREEN POINT zahajuje kampaň na budoucí nájemce | E15.cz

GREEN POINT zahajuje kampaň na budoucí nájemce

Poradenská společnost CBRE a IMPACT-CORTI začínají v zastoupení amerického investora Hampshire Investments marketingovou kampaň kancelářské budovy o velikosti téměř 7000 čtverečních metrů s názvem GREEN POINT. Cílem investora je zajistit jednoho či více stěžejních nájemců ještě před zahájením stavby. Nájemci se budou moci přestěhovat do nových kanceláří 24 měsíců po podepsání smlouvy, uvedla CBRE.

GREEN POINT se nachází v oblíbené a dobře zavedené lokalitě Prahy 5 - Anděl, která zaručuje skvělou dopravní dostupnost a veškeré služby v bezprostřední blízkosti. Budova je rozdělena do sedmi pater, které jsou situovány kolem působivého atria se třemi panoramatickými výtahy a centrální recepcí v přízemí budovy. Střecha budovy je řešena jako odpočinková terasa, která nabízí výhledy do okolí. V rámci projektu je myšleno i na široká stání pro kola a na sprchy.

Projekt má zabudovány ekologicky šetrné technologie jako je moderní systém osvětlení, izolace a využití dešťové vody, nízkoenergetická klimatizace či nízkorychlostní cirkulace vzduchu, což zaručuje nízké provozní náklady a příjemné pracovní prostředí. Cílem projektu je získat certifikát BREEAM Excellent. „Věříme, že projektem GREEN POINT vybudujeme takovou kancelářskou budovu, která je opravdu ekologická a kombinuje nadstandardní pracovní prostředí a komfort spolu s inteligentní a úspornou technologií,” říká vedoucí Hampshire Investment Ludwig Kuttner.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!