Hörmann dodal vratové systémy do významných objektů | E15.cz

Hörmann dodal vratové systémy do významných objektů

Společnost Hörmann letos dodala dveřní a vratové systémy do Ústavu molekulární a translační medicíny v Olomouci (ÚMTM) či logistické haly firmy Gebrüder Weiss v Jenči. Zakázky v celkové hodnotě více než 15 milionů korun získala z důvodu kvality a odolnosti svých výrobků, které jsou v náročných provozech velmi důležitým kritériem. Uvedla to firma Hörmann.

ÚMTM vybavila celkem 247 kusy dveří. Ocelové dveře Hörmann ZK v práškové vypalované barvě RAL 7024, jichž bylo 178 kusů, tvoří 0,6 milimetru silný plech s výplní z papírové voštiny. Dveře, jež byly montovány do ocelových obvodových zárubní, se vyznačují tvarovou stálostí i v nevětraných a vlhkých prostorech. Dalších 69 kusů tvořily protipožární dveře s 30 a 60minutovou odolností proti ohni. Dveře jsou vyrobeny z ocelového plechu o tloušťce 1 mm a výplň představuje minerální vata a protipožární deska. Protipožární dveře disponují masivními závěsy s kuličkovými ložisky.

Zakázka pro logistické centrum Gebrüder Weiss spočívala v montáži 70 ocelových tepelně-izolačních dvoustěnných sekčních vrat, 66 nakládacích můstků s výsuvem, 64 plachtových těsnicích límců či šesti protipožárních posuvných vrat s vyšším zabezpečením. Celkem 144 dveří bylo zastoupeno jednokřídlými multifunkčními dveřmi, protipožárními dveřmi a vnitřními dveřmi z ocelového plechu o tloušťce 0,8 mm s výplní z dřevotřísky.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!