Horské apartmány ve Špindlerově Mlýně | E15.cz

Horské apartmány ve Špindlerově Mlýně

Orco Property Group připravuje horské apartmány ve Špindlerově Mlýně a nedalekém Vrchlabí.

Rezidence Bellevue ve Špindlerově Mlýně se tyčí na malém skalním ostrohu v těsné blízkosti centra města, mezi lyžařskými areály Medvědín a Svatý Petr. Rezidenční dům zahrnuje celkem 27 luxusních apartmánů o rozloze od 41 m2 do 150 m2. V ceně každého apartmánu o velikosti 1+kk až 3+kk je kuchyňská linka se zabudovanými elektrospotřebiči, dřevěné podlahy v obývacím pokoji a vestavěné skříně v ložnici. Ke každému z apartmánů patří sklepní prostory a parkovací stání.

Projekt byl dokončen ve druhé polovině roku 2007 a v tuto chvíli nabízí několik apartmánů k prodeji. Le Mont ve Špindlerově Mlýně tvoří dva bytové domy. Nacházejí se pár minut chůze od centra města, sjezdovky Medvědín či bobové dráhy. Z apartmánů je výhled na lyžařský areál Hromovka a nedalekou přehradu. Projekt výsledně nabídne 70 luxusních bytových jednotek 2+kk až 3+1 o rozloze od 39 m2 do 71 m2. Cena apartmánu zahrnuje také kuchyňskou linku včetně elektrospotřebičů a parkovací nebo garážové stání. Neopomenutelnou součástí objektu je soukromá relaxační místnost se saunou a masážní vanou. Předpokládané dokončení výstavby je plánováno na IV. čtvrtletí roku 2008.

Pivovar Vrchlabí s celkem 163 bytovými jednotkami 1+kk až 3+kk o rozloze od 46 m2 do 177 m2 nabídne v první fázi výstavby bytový dům D se 78 byty. Ve druhé fázi bude rekonstruován pivovar, v němž bude vybudováno 31 apartmánů. Poslední fází výstavby bude 54 bytů, které vzniknou v budovách s označením A, B a C. Předpokládané dokončení projektu je plánováno na IV. čtvrtletí roku 2010.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!