Hrubá stavba Kolovrátku skončila | E15.cz

Hrubá stavba Kolovrátku skončila

Bytový projekt Kolovrátek developerské společnosti CODECO je momentálně ve fázi po dokončení hrubé stavby. Tři nízkopodlažní domy se 43 bytovými jednotkami po svém celkovém dokončení nabídnou příjemné bydlení v klidné městské části Kolovraty v jihovýchodní části Prahy 10.

Výstavba bytových domů začala v září 2008 a její dokončení se plánuje na prosinec letošního roku. V rámci stavebních prací se jako první připravuje vzorový byt. Zde jsou kompletně dokončeny rozvody páteřních instalací, omítají se stěny a jsou osazena okna. „Vzorový byt bude do léta dokončen a připraven pro prohlídky potenciálních klientů. Ti si budou moci sami přijít prohlédnout kvalitní bydlení, jaké náš projekt nabízí. Seznámí se zde také se standardy vybavení, které jsou k dispozici,“ uvádí Sales Manager společnosti CODECO Alena Cajthamlová. Podle jejích slov Projekt Kolovrátek nabídne kromě standardních bytů i byty mezonetové a několik atraktivních bytů v přízemí, ke kterým patří zahrádka o výměře až 200 metrů čtverečních.

#####Důraz na nízkoenergetické bydlení

„Snažíme se vždy splátkový kalendář maximálně přizpůsobit jejich možnostem, což v důsledku umožňuje snazší přístup k financím,“ informoval Radek Zábrodský

#####Bydlení na dosah přírody

Bytový projekt Kolovrátek nabídne příjemné rodinné bydlení v klidné lokalitě na dosah přírody. Celkem 43 bytových jednotek o rozloze 36 až 119 metrů čtverečních bude rozmístěno ve třech nízkopodlažních domech se sedlovou střechou. Byty jsou plánovány převážně v dispozicích 1+kk až 4+kk, 10 bytů je mezonetových.

V nabídce jsou též dvě nebytové jednotky o velikosti 44 a 101 metrů čtverečních v přízemí, které mohou sloužit v budoucnu například jako prodejna, kancelář, lékařská či veterinární ordinace. Každý byt disponuje balkonem, některé zahrádkou o výměře až 200 metrů čtverečních. Parkování bude zajištěno částečně v podzemí jednoho z domů a částečně na venkovním parkovišti. Ke každému bytu patří minimálně jedno parkovací stání.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!