I letošní veletrh FOR ARCH nabídne pestrý program | E15.cz

I letošní veletrh FOR ARCH nabídne pestrý program

Od 21. do 25. září se otevřou brány Pražského výstavního areálu v Letňanech pro návštěvníky již 21. ročníku mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH.

[file:7317:small:right]

I letos je pro ně připraven pestrý doprovodný program. Jeho součástí budou odborné konference, přednášky, soutěže i prezentace. Letošní odborné konference se budou týkat například problematiky výstavby ze dřeva nebo programu Zelená úsporám či využití sluneční energie pro bytové domy. Velmi zajímavá bude konference Křižovatky architektury, která je spojena s workshopem a jejímž hlavním tématem bude urbanismus s ohledem na ekologii, eleganci, ale také ekonomickou stránku stavění.

Letos jsou nově pořádány souběžně s veletrhem FOR ARCH také veletrh vytápění, alternativních zdrojů energie a vzduchotechniky FOR THERM, veletrh FOR CITY, který představí produkty a služby pro kraje, města a obce, a v neposlední řadě také SPORT TECH neboli 2. veletrh sportovních staveb, jejich technologií a vybavení. Tímto rozšířením nomenklatur je doplněna oborová čistota souboru veletrhů. Během minulých ročníků veletrhu FOR ARCH byl zaznamenán zvýšený zájem ze strany vystavovatelů o cílenější prezentaci z oblasti vodovody-kanalizace a navazujících oborů souvisejících s úpravou a využitím vody.

Proto bude v rámci letošního ročníku pořádána samostatně komponovaná výstava o vodě FOR AQUA. Projekt si dává za cíl představit komplex všech služeb, výrobců a dodavatelů, kteří se zaobírají problematikou spojenou s vodou ve všech podobách (zpracování, rozvody, úprava, ochrana, vodní stavby apod.).

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!