Ideální vánoční dárek – nový byt s podzimní slevou | E15.cz

Ideální vánoční dárek – nový byt s podzimní slevou

Koupit si nový byt v atraktivní lokalitě a ještě k tomu dostat až 25procentní slevu nemusí být pouze nerealizovatelným snem. Společnost Geosan Development poskytuje slevu, která může dosáhnout až avizované výše, hned na několik svých projektů. Levnější tak mohou být byty v projektech Bohdalec, Souhvězdí Homolka, Bytové domy Malvazinky a Pierot Kolín.

Společnost Geosan Development patří mezi silné a stabilní hráče na českém rezidenčním trhu, má za sebou řadu projektů nejen v Praze. Jmenovat lze například Vídeňský dvůr v Praze 4, Obytný soubor Jemnická ve stejné pražské městské části, Obytný soubor Pomerančový dům v Praze 5 či poděbradský projekt Rezidence V srdci Poděbrad. Filozofií této firmy je nabídnout klientům vysoce kvalitní bydlení s důrazem na zachování přírody v okolí svých projektů.

To tedy platí i pro čtyři zmíněné projekty, jejichž byty jsou momentálně k dispozici s možností až čtvrtinové slevy. Respektive akční sleva ve výši až 25 procent se vztahuje na projekty Bytové domy Malvazinky a Bytový dům Pierot v Kolíně, který je těsně před kolaudací. Na projekty Bohdalec I. etapa a Souhvězdí Homolka jsou v současné době slevy až 18 procent. Bytové jednotky v projektu Bohdalec II. etapa jsou momentálně k dispozici se zaváděcí slevou 15 procent.

#####Bytové domy Bohdalec

V projektu Bytových domů Bohdalec realizovaného na úpatí stejnojmenného kopce čekají na své majitele poslední volné byty. Trojici moderních městských bytových domů zde doplní polyfunkční objekt. Počet podlaží v jednotlivých objektech se mění od 5 do 10 v závislosti na umístění jednotlivých domů v rámci areálu, jelikož stávající území je charakteristické značnými výškovými rozdíly. Jednotlivé objekty proto charakterizují ustupující podlaží kopírující terénní profil lokality. První etapa projektu zahrnuje celkem 196 bytů. Polyfunkční objekt vzniká v rámci druhé etapy výstavby a nabídne celkem 109 bytů a 17 ateliérů společně s nákupními možnostmi.

#####Souhvězdí Homolka

Viladomy Souhvězdí Homolka se nacházejí v exkluzivní lokalitě na rozhraní Smíchova a Motola, v klidném prostředí plném zeleně, s výbornou dostupností do centra a plnou občanskou vybaveností. Obytný areál pěti vilových domů je přímo zasazen do zeleně, což ještě umocňuje řada přírodních atributů, které zvyšují kvalitu bydlení a trávení volného času v lokalitě. Domy jsou čtyřpodlažní s jedním podzemním patrem pro garážová stání. Ke každému bytu náleží balkon, terasa nebo předzahrádka. Z celkového počtu 122 jsou v nabídce poslední volné bytové jednotky.

#####Bytové domy Malvazinky

Jedinečnost bytových domů Malvazinky tkví v jejich umístění. Překrásná lokalita s výhledem do Košířského parku zaručuje oázu klidu a pohody jen několik minut od centra. Dva výškové objekty s deseti nadzemními podlažími zde nabízejí celkem 129 bytových jednotek o velikosti 1+kk až 4+kk. I zde jsou k dispozici poslední volné jednotky.

#####Bytový dům Pierot

Bytový dům Pierot je situován v centru Kolína s originálním výhledem na místní zdymadlo a Jiráskovo náměstí. Díky podařenému architektonickému řešení projektu nabízí Pierot byty od kategorie 1+kk až po 3+kk. U téměř všech bytů se nachází balkon a u bytů v horních patrech nádherné terasy umožňující výhled na celý Kolín. K bytu je též možné dokoupit sklep, vnitřní garážové stání či venkovní stání ve vnitrobloku. Celkem bude v tomto projektu k dispozici 53 moderních bytových jednotek.

www.vyhodne-byty.cz*

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!