IFMA CZ vyhlásila další ročník FM AWARDS | E15.cz

IFMA CZ vyhlásila další ročník FM AWARDS

Česká pobočka mezinárodní organizace Facility managementu IFMA CZ vyhlásila již devátý ročník prestižní soutěže FM AWARDS. Ta bude jako tradičně součástí akce Týden FM, který se uskuteční od 9. do 11. listopadu v prostorách karlínského hotelu Olympic. Informovala o tom mluvčí sdružení IFMA CZ Iveta Němcová.

Cílem soutěže je podpořit nejlepší řešení a seznámit nejširší odbornou veřejnost s významnými projekty a osobnostmi v oboru Facility managementu. Soutěž se vypisuje v kategoriích Projekt roku a Osobnost roku. Mohou se do ní zapojit osobnosti působící na území České republiky a projekty realizované v období od 1. září 2008 do 31. srpna 2009, nebo jejichž výstupy jsou hodnotitelné v tomto období. Samostatnou kategorii tvoří hodnocení studentských prací na téma Facility management. V této kategorii mohou být do soutěže přihlášeny studentské práce, které byly dokončeny ve školním roce 2008 až 2009. Novou kategorií je cena hlavního partnera „Talent roku 2009“, kde společnost Alstanet s. r. o. vybírá vítěze ze všech přihlášených studentských prací (bakalářských, magisterských i diplomových).

#####Vybírat vítěze bude odborná porota

V kategorii projektů budou jednotlivé ceny uděleny na základě doporučení odborné poroty. Ta bude posuzovat jednotlivé projekty zejména podle jejich dlouhodobého přínosu, efektivity, racionality, výjimečnosti a v neposlední řadě podle originality. V kategorii osobnost bude odborná porota posuzovat jednotlivé kandidáty zejména na základě jejich počinu v oboru FM v hodnoceném období. O vítězi v kategorii studentská práce bude rozhodovat vědecký přínos práce, originalita pohledu na zvolenou problematiku a předpoklady pro konkrétní uplatnění práce v praxi. V kategorii Talent roku 2009 nebude rozhodovat odborná porota, ale výhradně společnost Alstanet s. r. o. Nikoli však na základě odbornosti, ale reálného využití zvoleného tématu v praxi nebo za výjimečný přínos studenta pro FM. Právě tímto se cena odlišuje od studentské práce. Přihlášky do všech kategorií soutěže je možné podávat do 14. září prostřednictvím kanceláře IFMA CZ. Samotný Týden FM bude mít tradiční program složený z exkurze do kancelářské budovy, workshopu a mezinárodní konference. Letošním mottem celé akce je „Cesta z krize má své jméno…“ Vrcholem druhého dne Týdne FM a především celé konference bude slavnostní vyhlášení FM AWARDS.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!