IMMO Industry Group staví nový závod | E15.cz

IMMO Industry Group staví nový závod

V Domažlicích vyroste během pouhých několika měsíců zcela nový závod na výrobu systémů předních a zadních nárazníků pro automobily.

Stavba včetně projektu je realizována na zadání společnosti Hydro Aluminium developerskou společností Immo Industry Group (IIG), která se specializuje právě na rozvoj průmyslových budov a areálů.

Po jejím dokončení v únoru 2009 zde bude společnost Hydro Automotive Structures CZ, s. r. o., jež je dceřinou společností předního světového výrobce a zpracovatele hliníkových slitin Hydro Aluminium se sídlem v Norsku, vyrábět protinárazové systémy pro velké evropské automobilky. „Průmyslová zóna v Domažlicích nebyla pro závod Hydro vybrána náhodou. Velkou roli sehrál vstřícný přístup vedení města a také strategická poloha na západě České republiky, v dosahu výrobních závodů mnohých evropských automobilek,“ uvedl generální ředitel IIG Czech Republic Jan Jirotka.

Investiční záměr počítá i s možností během dalších dvou stavebních fází výrobní kapacitu až ztrojnásobit včetně eventuálního rozšíření výrobních prostor.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!