Irský hotelový řetězec míří na český trh | E15.cz

Irský hotelový řetězec míří na český trh

V září otevře v Praze svůj první hotel mimo Irsko a Velkou Británii přední irský hotelový řetězec Jurys Inns. Stane se tak navzdory současné ekonomické krizi, která do značné míry postihla právě stavební průmysl a cestovní ruch. V souvislosti se svým otevřením vytvoří hotel 60 pracovních příležitostí. Svým hostům nabídne více než 200 komfortních pokojů, restauraci, bar a kavárnu.

Společnost Jurys Inns investovala do svého prvního hotelu mimo Irsko a Velkou Británii 25 milionů eur. Hostům budou k dispozici také dvě konferenční místnosti, restaurace, bar a kavárna. Podzemní parkoviště disponuje 40 parkovacími místy. Kromě klasicky řešených pokojů nabídne Jurys Inn bezbariérové pokoje pro tělesně postižené hosty. Tyto místnosti budou mít snížené postele, širší dveře, více volného prostoru a koupelnu uzpůsobenou potřebám vozíčkářů.

#####Poloha nedaleko stanice Florenc

#####Vzniknou nové pracovní příležitosti

S otevřením nového hotelu jsou spojené také nové pracovní příležitosti, které společnost Jurys Inns v Praze nabídne. Půjde o 60 pracovních míst na různých pozicích od managementu hotelu až po klientský servis. Hotelový řetězec by rovněž rád navázal spolupráci s místními organizacemi a dobročinnými spolky za účelem podpory rozvoje osmé městské části a bezprostředního okolí hotelu. „Chtěli bychom být prospěšní místu, na kterém působíme, proto budeme úzce spolupracovat s místními organizacemi na rozvoji naší městské části a využívat talentu a schopností místních lidí,“ dodává John Brennan.

#####Masivní expanze po Evropě

Jurys Inns je přední hotelový řetězec, jehož hotely jsou situovány na nejlepších místech v centrech měst po celé Velké Británii a Irsku. V současné době je v provozu 28 hotelů Jurys Inns. Řetězec naplánoval v roce 2009 a 2010 masivní expanzi - dohromady otevře 10 nových hotelů. Velkým krokem je pro hotelový řetězec letošní otevření vůbec prvního hotelu v kontinentální Evropě, v Praze.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!