JLL získala do správy kancelářskou budovu Oregon House | E15.cz

JLL získala do správy kancelářskou budovu Oregon House

Pražská pobočka společnosti Jones Lang LaSalle (JLL) získala do správy moderní kancelářskou budovu Oregon House, která se nachází v Praze 5 - Zličíně. Oregon House nabízí 13 500 čtverečních metrů administrativních prostor třídy A. Sídlí zde firmy jako například Schindler, IKEA či McDonald´s. Asset manažerem budovy je AXA Real Estate. Oznámila to JLL.

“Pověření spravovat Oregon House je významným úspěchem našeho týmu a díky němu nemovitostní portfolio, které máme ve střední Evropě na starosti, dosáhlo celkové plochy 1,5 milionu čtverečních metrů,“ říká vedoucí Oddělení správy nemovitostí JLL Virginie de-Baere.

Středoevropská platforma JLL pokrývá pět trhů, a to Českou republiku, Maďarsko, Polsko, Rumunsko a Slovensko. Umožňuje klientům, jako například AXA Real Estate, zvýšit efektivitu správy svých nemovitostí a mít o nich komplexní přehled. To vše za účelem maximálně efektivní správy, zajištění plné obsazenosti nemovitostí, snížení provozních nákladů, zavedení tzv. zelených prvků a programů dlouhodobé udržitelnosti a všeobecné zvýšení hodnoty maloobchodních, kancelářských a průmyslových nemovitostí.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!