Jubilejní turnaj ovládli domácí | E15.cz

Jubilejní turnaj ovládli domácí

Marek Beneš

Z vítězství v desátém ročníku prázdninového volejbalového turnaje se radoval pořádající Sokol Velká

Týmy z blízkého i vzdálenějšího okolí se za krásného letního počasí v sobotu 21. srpna utkaly na desátém ročníku prázdninového volejbalového turnaje ve Velké. V konkurenci jedenácti smíšených družstev se nejlépe vedlo domácí TJ Sokol Velká.

Celky bojovaly ve dvou skupinách, kde pořadí určil hrací systém každý s každým na dva hrané sety do pětadvaceti bodů. Druzí ve skupinách skončili hráči Kroměříže a Aliens z Brna, a utkali se tak o konečné třetí místo. To nakonec získali brněnští volejbalisté.

První příčky ve skupinách obsadili týmy Assimo z Valašska a domácí Sokoli z Velké. Ve finále byly k vidění krásné volejbalové zákroky a vyhecované boje o míč, které měly silný vliv na psychiku hráčů. Zřejmě psychicky odolnější Velká našla po náročném dni poslední zbytky sil a několika po sobě jdoucími bloky a tvrdými smeči si vytvořila vedení, kterému se již Assimo nedokázalo přiblížit. Sokoli nakonec porazili ve finále Assimo 2:0, a mohli nad hlavu pozvednout vítězný pohár.

Autor: Marek Beneš

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.