Kancelářská budova KCD 4 má nového nájemce | E15.cz

Kancelářská budova KCD 4 má nového nájemce

Developer CODECO získal pro svou kancelářskou budovu KCD 4 v pražských Vysočanech dalšího nového nájemce. Se společností Transcom uzavřel smlouvu na 750 metrů čtverečních kancelářských ploch, které budou upraveny přesně podle potřeb a požadavků klienta.

Zrekonstruovaná čtyřpodlažní administrativní budova KCD 4 leží uprostřed území KOLBENOVA CITY DEVELOPMENT, které pod taktovkou společnosti CODECO postupně prochází kompletní revitalizací. Budova KCD 4 nabízí celkem 5 500 metrů čzverečních moderních kancelářských prostor, které již využívá například firma Nexum Trilog, zabývající se vývojem internetových aplikací a e-business řešení, a firma TFN, jež se specializuje na správu a údržbu objektů. Nový nájemce, společnost Transcom, poskytovatel outsourcingových služeb zaměřených na zákaznický servis, inkaso a správu pohledávek, se do upravených pro stor budovy KCD 4 nastěhuje v dubnu.

„Našim nájemcům vždy vycházíme maximálně vstříc, a proto upravujeme kancelářské prostory přesně na míru jejich potřebám a požadavkům. Navíc jim nabízíme i zvýhodněnou možnost pronájmu skladových prostor přímo v areálu. Budova KCD 4 leží v atraktivní lokalitě pražských Vysočan u stanice metra B – Kolbenova. Kanceláře jsou řešeny moderně a nepostrádají důležité parametry pro fungující provoz, jako například reprezentativní centrální recepci, možnost řešení open space či zcela bezproblémové parkování. Každá kancelář disponuje vlastní klimatizační jednotkou stejně jako plně otevíratelnými okny. Ekonomicky výhodné podmínky spolu se skvělou efektivitou pronajímaných prostor dělají z administrativní budovy KCD 4 atraktivní projekt. To potvrzuje i spokojenost stávajících nájemců, kdy řada z nich přesouvá do KCD i své další provozy z jiných lokalit,“ říká Desislava Michová, leasing manager společnosti CODECO „Náš vstřícný přístup vůči klientům a tvorbu „kanceláří šitých na míru“ uplatňujeme při přípravě všech našich kancelářských projektů v rámci projektu KOLBENOVA CITY DEVELOPMENT,“ doplňuje Michová.

KOLBENOVA CITY DEVELOPMENT se nachází v městské části Praha 9 - Vysočany. Území KCD je bývalým průmyslovým areálem výrobních hal ČKD Trakce. V minulosti na tomto místě působila známá „Kolbenka“, továrna Ing. Kolbena. Celé toto území má vzhledem ke své velikosti 14 hektarů a semknuté poloze v těsné blízkosti stanice metra Kolbenova obrovský potenciál dalšího rozvoje, na kterém společnost CODECO intenzivně pracuje.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!