Kladenský den pro zdraví aneb Sportovci Kladnu | E15.cz

Kladenský den pro zdraví aneb Sportovci Kladnu

Milovníci sportu a sportovní fanoušci by si měli dnes udělat čas. Na vlastní kůži si mohou vyzkoušet většinu kladenských sportovišť, které jindy navštěvují jen jako diváci.

Kdo se zapojí do Kladenského dne pro zdraví, bude mít šanci zároveň ukázat, co umí. „Každý si může vyzkoušet sportovní vybavení, využít možnosti kladenských sportovišť, podílet se na rekordu města, okusit produkty zdravé kuchyně a mnoho dalšího,“ láká nejen kladenské obyvatele Petra Kruntorádová ze společnosti Sport Invest Marketing, která ve spolupráci se společností SAMK pod záštitou města Kladna akci připravuje.
Začátek je naplánovaný na desátou dopoledne a půjde o jakýsi den otevřených dveří, do kterého se zapojí většina významných klubů a oddílů, které sídlí v okolí stadionu Sletiště. Pořadatelé doufají, že tato příležitost přiláká řadu obyvatel nejen z Kladna ale i okolí, kterým je blízký aktivní a zdravý životní styl. Návštěvníci tak mohou otevřít dveře na zimním stadionu, zapojit se do soutěží na fotbalovém hřišti SK Kladno, vyzkoušet si aerobic ve sportovní hale, podívat se do areálu atletického stadionu, plaveckého bazénu a dalších sportovišť. „Na sportovištích budou připraveny soutěže o ceny partnerů projektu, konzultace s trenéry i exhibice. Každý u vstupu dostane herní kartu a v případě, že se na vybraných sportovištích aktivně zapojí, získá třeba volný vstup do aquaparku nebo vstupenku na podvečerní ligový zápas fotbalistů SK Kladno s Brnem,“ nabízí Kruntorádová.
Na akci nebudou chybět ani sportovní osobnosti, jako například krasobruslař Tomáš Verner, squashista Jan Koukal, badmintonista Petr Koukal, střelkyně Lenka Marušková-Hyková, hokejisté a další. Den pro zdraví končí ve čtyři hodiny odpoledne.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!