Kladno nabídne nové byznys centrum | E15.cz

Kladno nabídne nové byznys centrum

CEE Property Development Portfolio získalo do svého portfolia projekt logistického parku a byznys centra v Kladně-Dříni.

Jde o výstavbu čtyř nájemních skladových hal, které kromě skladových a výrobních prostor obsahují administrativní a sociální plochy a nezbytné technické zázemí. Kromě zmíněných hal obsahuje areál ještě nezbytné komunikační a parkovací plochy a další drobné či pomocné stavební objekty (např. centrální strojovnu s nádrží, volně stojící vjezdové vrátnice, oplocení, brány a závory). LOGIC Business Park Kladno-Dříň, jak se areál bude jmenovat, je koncipován k univerzálnímu skladování zboží (např. nábytku, stavebních materiálů, domácích potřeb, autodílů, elektroniky, textilu aj.), případně i pro lehkou výrobu. Dovoz a odvoz zboží je možný samozřejmě po silnici, ale na rozdíl od mnoha jiných podobných areálů je logistický park v Kladně možné zásobovat také po železnici, protože železniční vlečka se nachází přímo v areálu.

Areál je v dosahu silnic R6 z Prahy do Karlových Varů a R7 z Prahy do Slaného (v budoucnu do Chomutova) a také u plánované spojnice mezi komunikacemi R6 a R7. Mezinárodní letiště v Ruzyni je vzdálené pouhých 10 kilometrů.

Tento park je první development svého druhu v oblasti a čtvrtina jeho kapacit je již pronajata.

 

Hlavní zprávy

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!