Kladno zkouší v horách nové hráče | E15.cz

Kladno zkouší v horách nové hráče

Fotbalisté SK Kladno končí soustředění v Krkonoších, kde se připravují na sezonu. V následujícím Zimním poháru by se měly objevit také posily pro jarní část ligy.

Kladenský klub v zimě opustilo šest hráčů, nahradit by je měli také dva zkušení matadoři. Oba jsou v SK Kladno momentálně na zkoušku. Jsou to šestatřicetiletý David Zoubek (s Bohemians Praha se nedohodl na dalším angažmá) a volný hráč, dvaatřicetiletý Marcel Lička. Pokud se jim povede zimní příprava, měli by v kádru zůstat a do týmu přinést potřebnou zkušenost, potvrdil to ředitel SK Kladno Eduard Novák.
Lička proti Kladnu hrál v době, kdy působil ve Slavii. „Tehdy byl soupeř ve třetí lize. Dal jsem mu na jeho stadionu dva góly. Od té doby jsem v Kladně nebyl,“ vzkázal Lička z Krkonoš. Naposledy hrál ve třetí francouzské lize. V té nejvyšší domácí má za sebou přes 150 zápasů a na kontě sedmnáct vstřelených branek. Na podzim pouze trénoval. S mužstvem odjel na hory také juniorský reprezentant Patrik Svoboda. Po kladenském odchovanci pokukuje pražská Slavia. Hráči se vrátí ze soustředění domů v neděli 10. ledna a už ve středu 13. ledna je čeká v Děčíně první zápas zimní Tipsport ligy. Utkají se Dynamem Drážďany (14.30), v sobotu 16. ledna s Teplicemi (12.30) a v neděli 17. ledna s Ústím nad Labem (14.00).

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!