Klínovec Meadows dokončuje první etapu | E15.cz

Klínovec Meadows dokončuje první etapu

Výstavba první etapy projektu rekreačního bydlení Klínovec Meadows se chýlí ke konci. První obyvatele by tak měl moderní horský areál přivítat již v průběhu února. Ještě před tím Klínovec Meadows otevře veřejnosti první vzorové byty.

„Od 27. prosince budou moci zájemci navštívit tři vzorové bytové jednotky: studio, 3+kk a řadový dům. Do konce roku budou prohlídky možné po telefonické domluvě, od ledna počítáme s přítomností makléřů každý víkend. Spolu se stěhováním prvních vlastníků apartmánů zprovozníme i recepci, kde zájemci dostanou podrobné informace o projektu, areálu, ale i o tom, co nabízí okolí lokality,“ vysvětluje Pavel Velebil z realitní kanceláře Tide Reality, která je prodejcem apartmánového bydlení.

Podle Pavla Velebila má všech deset řadových domků realizovaných v první etapě již své nové majitele. Tento největší typ apartmánů, poskytující komfort řadového rodinného domu, zaznamenal srovnatelný zájem ze strany českých a zahraničních klientů. V případě studií a apartmánů je dosud prodáno 40 procent a zbývá 18 volných jednotek.

Projekt Klínovec Meadows je situován pod Klínovcem do místa mezi třemi lyžařskými areály: Klínovec a Boží Dar - Neklid v České republice a Fichtelberg v německém Oberwiesenthalu. Architektonické řešení, za jehož ztvárněním stojí dánské studio Catalyst Architects, vychází z moderního severského stylu, jež je charakterizován dřevěným obložením fasád, zelenými střechami řadových domů a prosklenými plochami.

Nabídka bydlení je rozmanitá - od komfortních bytů ve viladomech, kde naleznou zájemci několik různých typů a velikostí studií a bytů, včetně mezonetů s galeriemi, až po menší studia 1+kk či rodinně pojaté 3+kk, které jsou zastoupeny převážně v řadových domech s terasami. Cena apartmánu 1+kk, se stáním a DPH vyjde pod hranici 1,6 milionu korun. Developer i prodejní kancelář Tide Reality zároveň nabízejí zhodnocení nemovitosti formou pronájmu v době, kdy nebude vlastník apartmán využívat.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!