Komfortní bydlení s výhledem na Hradčany | E15.cz

Komfortní bydlení s výhledem na Hradčany

Snem mnohých, kteří uvažují o vlastním bydlení, je bydlet v bezprostřední blízkosti centra města, přitom ale na klidném místě plném zeleně. Takový sen se může velmi jednoduše stát skutečností, jeho splnění nabízí společnost REALITY VLTAVÍN s.r.o. Na pražském Žižkově se v rámci projektu REZIDENCE ČESKOBRATRSKÁ staví 10 moderních bytů s překrásným výhledem na Prahu.

Noví majitelé se budou moci do svých bytů nastěhovat na jaře roku 2010. Developerem projektu je společnost REZIDENCE ČESKOBRATRSKÁ s.r.o., která patří do skupiny GEDECO. Žižkov dnes patří z hlediska bydlení mezi nejperspektivnější pražské městské části. Dokáže totiž nabídnout ideální spojení klidného prostředí a blízkosti centra české metropole. Bydlet pouhé dva kilometry od Václavského náměstí a přesto v klidném prostředí a zeleni, to by si jistě přála většina lidí. REZIDENCE ČESKOBRATRSKÁ chce nabídnout kvalitní bydlení nejen rodinám s dětmi, manažerům, ale i seniorům. „Blízkost centra a ideální dopravní dostupnost činí z nemovitosti také zajímavou investici,“ říká ředitel společnosti REALITY VLTAVÍN s.r.o., která je exkluzivním prodejcem projektu, Ing. Vladimír Kozák.

#####Klidná lokalita nedaleko centra

Moderní bytový dům vyroste na dohled historického centra Prahy mezi vyhledávanými pražskými čtvrtěmi Vinohrady a Žižkova v těsné blízkosti parku Parukářka. Z bytů je nádherný výhled na Hradčany, pražské střechy a do zeleně zmíněného parku. Díky své poloze je projekt velmi pohodlně dostupný z centra Prahy městskou hromadnou dopravou i autem. Zájemci uvítají i plnou občanskou vybavenost - obchody, restaurace nebo tenisové kurty. Maminky a tatínkové zase ocení blízkost mateřské školky, základní školy i gymnázia.

#####Vysoký standard bydlení

Projekt REZIDENCE ČESKOBRATRSKÁ nabídne vysoký standard moderního bydlení. Všechny byty disponují balkonem nebo terasou, v případě přízemního bytu privátní zahradou o velikosti 100 metrů čtverečních. Garážové stání je ke každému bytu samozřejmostí. K dispozici bude 10 bytů, nejedná se tedy v žádném případě o anonymní bydlení v masové bytové výstavbě. Zájemci si mohou vybrat z několika variant bydlení. Horní byty se pyšní unikátním výhledem na historickou část Prahy. V nejvyšším podlaží budou dva mezonety s terasou i balkonem o rozloze téměř 130 metrů čtverečních. V prvních třech podlažích je pět bytů uspořádání 3+kk, čtvrté nadzemní podlaží nabídne dva byty o velikosti 1+kk a 4+kk, v pátém podlaží je luxusní byt 5+kk o ploše přes 130 metrů čtverečních. Součástí každého bytu je sklepní kóje.

#####Dostatek světla i úložných ploch

Všechny byty disponují efektivně vyřešeným uspořádáním a mají výbornou orientaci východ-západ. Sluneční paprsky tak prozáří každý kout a nabijí vše pozitivní energií. Obytné prostory jsou prosvětlené francouzskými okny se vstupy na terasy či balkóny. Byty jsou velice světlé a mají vyřešeny nadstandardní detaily jako například samostatné pracovny, šatny, velké ložnice a prostorné koupelny. V každém bytě se setkáte s dostatkem úložných prostor – komora či šatna, která je začleněna přímo do obytného prostoru bytu. V interiéru i exteriéru jsou použity kvalitní materiály - dřevo, tropické dřevo, dýha, kvalitní dlažba, terazzo, hliník atd.

#####Exluzivní bydlení

Exkluzivita bydlení v projektu REZIDENCE ČESKOBRATRSKÁ se samozřejmě promítá do vyšší ceny. Ta však odpovídá nabízené kvalitě a u bytů o uspořádání 3+kk se pohybuje kolem šesti milionů korun. V ceně je garážové stání a sklepní kóje. Na druhou stranu zájemci o nové bydlení v tomto projektu mohou využít zajímavé nabídky a to slevy ve výši až 100 tisíc korun na případné klientské změny a zvýhodněného hypotečního financování - konkrétně lze až 90 procent kupní ceny uhradit až po kolaudaci.

www.ceskobratrska.cz

*

REALITY VLTAVÍN má jako jedna z mála realitních kanceláří dlouholetou historii jejího fungování, konkrétně od roku 1990. Klienti se mohou spolehnout na bohaté zkušenosti, právní servis a profesionální přístup. Další informace o nás i dalších projektech najdete na internetových stránkách www.realityvltavin.cz.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!