Konopiště Resort – bydlení spojené s pólovým klubem | E15.cz

Konopiště Resort – bydlení spojené s pólovým klubem

Developerská společnost Resort Living spolupracuje s jedenácti špičkovými architekty, aby společně vytvořili unikátní koncept rezidenčního resortu v blízkosti Prahy.

Na Konopišti tak vznikne vedle golfu další alternativa pro sportovní nadšence. Aktivity budou zaměřeny i na rozvoj tohoto sportu mezi nejmladší generací. Sousedící Konopiště Resort zahrnuje kromě Klubu Volavka 21 vil, 15 rodinných a dva apartmánové domy. Cílem developera je nabídnout za adekvátní pořizovací cenu nadčasový koncept atraktivně ztvárněných nemovitostí, které se budou dále zhodnocovat.

#####Široká nabídka bytů

Konopiště Resort nabídne byty od uspořádání 1+1 a velikosti podlahové plochy 40 až 60 metrů čtverečních až po větší apartmány 2+kk s obytnou plochou od 60 do 100 metrů čtverečních. V nabídce jsou i lofty se zahradou a střešní penthousy s plochou nad 100 metrů čtverečních včetně terasy o rozloze od 64 do 92 metrů čtverečních. Ke každému apartmánu patří parkovací stání a skladovací kóje. Rodinné domy nabízejí užitnou plochu 292 metrů čtverečních s terasami včetně zahrady. U vil si klient může vybrat z různých architektonických stylů a připravených interiérových designových kolekcí nebo si objednat vlastní interiér od autora.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!