Královéhradecké byty postaví místní firma | E15.cz

Královéhradecké byty postaví místní firma

Developerská společnost EUBE získala pro čtvrtou etapu projektu Terronic v Hradci Králové platné územní rozhodnutí a požádala o stavební povolení. Pro tuto etapu vybrala generálního dodavatele - královéhradeckou společnost STAKO.

Stavební firma STAKO staví byty, občanské, průmyslové či zemědělské stavby, zabývá se i rekonstrukcemi a modernizacemi objektů. Získala ocenění Stavba roku 2006 v kategorii domy pro bydlení a rodinné domy za realizaci projektu Obytný soubor Plachta sever.

Terronic IV. je součástí rozsáhlého rezidenčního developmentu, který společnost EUBE realizuje v Hradci Králové v městské části Třebeš. Čtvrtá etapa zahrnuje 3 bytové domy s celkem 136 bytovými jednotkami. Domy budou mít 5 či 6 nadzemních podlaží a nabídnou byty o velikostech 1+kk až 4+kk, od 40 m2 až po 100 m2. Architektem projektu je Ateliér architektury Šuda & Horský, který se podílel na architektonickém řešení i předchozích fázích projektu. Zahájení výstavby se předpokládá ve 3. čtvrtletí tohoto roku. Všechny 3 domy by měly být dokončeny v 1. čtvrtletí roku 2010.

Dalibor Šubrt, regionální ředitel společnosti EUBE, k projektu Terronic IV. uvádí: „Protože pro tuto etapu máme již platné územní rozhodnutí a ještě letos chceme začít stavět, rozhodli jsme se nyní zahájit prodej bytů. Vybrali jsme opět realitní kancelář Bonus Hradec Králové, se kterou máme dobré zkušenosti z předchozích etap projektu. Doufáme, že i projekt Terronic IV. se bude díky svým kvalitám prodávat stejně dobře jako projekty Terronic I. a Terronic II.“

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!