Kryštof přichází s novým albem | E15.cz

Kryštof přichází s novým albem

Ostravská skupina Kryštof oslaví patnáct let své existence novou deskou Jeviště a koncertem.

Vydáním pátého řadového alba s názvem Jeviště a připravovanými koncerty k nové desce oslaví skupina Kryštof patnáct let své existence. O desce kapela hrdě prohlašuje, že patří mezi to nejlepší, co kdy natočila.
„Prostě jsme přišli do studia a za čtrnáct dní bylo nahráno. Dali jsme písním to, co potřebovaly a nějak nad tím nepřemýšleli. Po akustickém hraní jsme byli plní energie a z Jeviště to jde určitě slyšet,“ říká zpěvák a frontman kapely Richard Krajčo.

Koncert jako oslava

„Na únor kapela plánuje tři velké koncerty s novým repertoárem. Po Praze a Brně odehraje 26. února koncert v Ostravě,“ říká manažerka kapely Jana Kareš Piknová. „S turné bychom chtěli navázat na halovou šňůru Rubikon tour. Mělo by jít o velkou oslavu našich narozenin a zároveň představení našeho Jeviště,“ říká Krajčo.
„Skupina Kryštof si přichystala pro své příznivce velkolepou show. Jako předkapelu si pro své turné vybrali Xindla X. Na jednotlivých koncertech proběhne také křest nového alba,“ dodává Kareš Piknová.
„Chceme pěkně oslavit své narozeniny, předvést nové písně, některé starší v nových úpravách a udělat si s fanoušky hezký večer,“ dodává basista skupiny Nikolaj Arichtev.

Ostravské skupině Kryštof vychází v těchto dnech nová deska. Páté řadové album nese název Jeviště. Jejím vydáním a také připravovanými koncerty k nové desce oslaví známá skupina už patnáct let své existence. O desce kapela hrdě prohlašuje, že patří mezi to nejlepší, co kdy natočila.
„Prostě jsme přišli do studia a za čtrnáct dní bylo nahráno. Dali jsme písním, co potřebovaly a nějak nad tím nepřemýšleli. Troufáme si tvrdit, že se nám vstup do druhého poločasu vydařil. Po akustickém hraní jsme byli plní energie a z Jeviště to jde určitě slyšet,“ říká frontman kapely Richard Krajčo.

Koncert jako oslava „Na únor kapela plánuje tři velké koncerty již s novým repertoárem. Po Praze a Brně odehraje 26. února koncert v Ostravě,“ říká manažerka kapely Jana Kareš Piknová. „S turné bychom chtěli navázat na halovou šňůru Rubikon tour. Mělo by jít o velkou oslavu našich narozenin a zároveň představení našeho Jeviště. Během chystaných koncertů se budeme snažit být co nejvíce propojeni s diváky. Prostor, ve kterém se budeme pohybovat, se snad nejlépe dá přirovnat k divadelní točně,“ říká Krajčo. „Skupina Kryštof si přichystala pro své příznivce velkolepou show. Jako předkapelu si pro své turné vybrali Xindla X. Na jednotlivých koncertech proběhne také křest nového alba,“ dodává Kareš Piknová.
„Chceme pěkně oslavit své narozeniny, předvést nové písně, některé starší v nových úpravách a udělat si s fanoušky hezký večer,“ dodává basista Nikolaj Arichtev.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!