Kvalitní nábytek si své místo na trhu najde | E15.cz

Kvalitní nábytek si své místo na trhu najde

Společnost BN Office Solution CZ si pro svůj vstup na český trh vybrala zdánlivě velmi nepříznivé období – podzim roku 2008, kdy se už otevřeně začalo mluvit o blížící se ekonomické krizi a kdy firmy začaly výrazně omezovat své výdaje.

Přesto se prosadila zejména díky kvalitě své nabídky. Firma produkuje nábytek pro komplexní řešení kancelářských interiérů ve třech oblastech – kancelářský nábytek, pracovní a konferenční židle a exkluzivní odpočivný nábytek pro komerční účely. Své obchody realizuje ve spolupráci s místními dealery, kteří působí na celém území České republiky. „Mezi našimi klienty najdeme, vedle českých firem, i řadu významných nadnárodních společností, s nimiž spolupracujeme napříč Evropou,“ říká jednatelka společnosti BN Office Solution CZ Lenka Heuerová.

#####V jednoduchosti a účelnosti je síla

Poslední vývoj kancelářského nábytku se podle slov Lenky Heuerové ubírá k jednoduchosti, účelnosti a k čistotě tvaru. Propagují se spíše rovné linie a obdélníkové stoly. V souvislosti se zmenšováním počítačů dochází i k úměrnému zmenšování velikosti pracovních stolů, které pak šetří místo i finance investora. Stále ještě převažují bílé a světlé odstíny jak na deskách, tak i podnožích. Nicméně novinky letošního roku už designéři ladí i do odstínů tmavších teplých dřev, jako je mahagon, wenge nebo ořech, které se nejčastěji kombinují s bílou a dalšími pastelovými tóny.

BN Office Solution přináší na trh několik designových novinek každým rokem. Současnou žhavou novinkou je nábytkový systém eRange. Jedná se o masivní, velmi elegantní <a href=„http://www.zadaranabytek.cz/“>nábytek</a> pro náročné klienty. U eRange je nejvyšší kvalita standardem. Každý prvek je propracován do posledního detailu a nábytek tak nabízí adekvátní pracovní prostředí manažerům, kteří jsou nároční nejen k ostatním, ale především sami k sobě. eRange je systém propracovaný – moderní, ale nikoli výstřední. Pohodlný a ergonomický, ale i elegantní. Na každém detailu záleží, proto je každý detail dotažen k dokonalosti.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Články odjinud