Letošní FOR ARCH slaví kulaté jubileum | E15.cz

Letošní FOR ARCH slaví kulaté jubileum

S Stavební veletrh FOR ARCH, který se bude konat ve dnech 22.–26. září v Pražském veletržním areálu Letňany, oslaví dvacáté výročí od založení. Letos bude ve znamení energeticky úsporného bydlení a pořadatelé připravují na každý den jedno stěžejní téma.

Na návštěvníky tak čekají témata Dřevostavby a nízkoenergetické bydlení, Revitalizace panelových domů, Efektivní a komfortní bydlení a Budoucnost dopravy v Praze.

#####Souběžně probíhající veletrhy

Podruhé se bude konat souběžně s veletrhem FOR ARCH veletrh elektroniky, osvětlovací techniky a zabezpečovacích systémů FOR ELEKTRO. Letos se chce zaměřit na problémy vyvolané stále rostoucími cenami energií. Tento veletrh nabídne i zcela novou soutěž pro návrháře, výrobce a prodejce svítidel s názvem FOR LIGHT – světlo pro zítřek. FOR INVEST je veletrh investičních příležitostí a realit, pořádaný již popáté. Pořadatelé očekávají na veletrhu prezentaci nadnárodních stavebních firem, developerů, investičních a finančních společností. Čtvrtý ročník výstavy progresivního stavění ze dřeva FOR WOOD si klade za cíl představit dřevo jako strategický materiál, jehož možnosti a využití jako obnovitelné suroviny nejsou zatím v ČR plně doceněny.

#####GRAND PRIX architektů 2009

Novinkou jubilejního veletrhu FOR ARCH je to, že se stal partnerem prestižní soutěžní přehlídky, kterou ve spolupráci s Obcí architektů a Českou komorou architektů organizuje společnost ABF. Odborná porota vybírala ze 101 přihlášených děl, která budou představena návštěvníkům veletrhu.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!