Majitel bytu v Rezidenci Jubileum může vyhrát penthouse | E15.cz

Majitel bytu v Rezidenci Jubileum může vyhrát penthouse

Developeři bytových projektů se dnes předhánějí v atraktivních nabídkách pro potenciální majitele svých bytů. Jeden z nejatraktivnějších benefitů, ne-li vůbec nejatraktivnější na českém trhu, nabízí společnost DavCor. Kdo si koupí byt v Rezidenci Jubileum a odpoví správně na soutěžní otázku, může získat luxusní penthouse v Holešovicích zadarmo.

#####Zúčastnit se mohou všichni zájemci o byt

K účasti v soutěži je nutné si koupit byt, což obnáší zaplacení rezervačního poplatku v hodnotě 50 tisíc korun a také 15procentní zálohy. Soutěžní otázka zní: „Jak dlouho (s přesností na vteřiny) bude trvat profesionálnímu závodníkovi disciplíny trial Vlastislavu Čiháčkovi jízda na kole na trase od sochy sv. Václava k prostřednímu vchodu obytného domu v Rezidenci Jubileum v odpoledních hodinách v pracovní den, za předpokladu, že se jezdec snaží dosáhnout co nejkratšího času? Trasa bude absolvována celkem třikrát a výsledný čas bude určen aritmetickým průměrem z dosažených hodnot.“ Vlastislav Čiháček je patronem programu Zelená kola společnosti DavCor, který vznikl za účelem propagace cyklistiky jako alternativního způsobu dopravy v centru města. V rámci tohoto programu se DavCor zavázal, že poskytne kolo a bezpečnostní vybavení ke každému prodanému bytu.

#####Konec soutěže podmiňuje zájem o byty

Soutěž probíhá od 25. června 2009, kdy byla vyhlášena, a skončí, až bude povolen vklad vlastnického práva kupujícího k poslední - tedy 99. bytové jednotce v developerském projektu Rezidence Jubileum v Praze 7-Holešovicích, na adrese Komunardů 20. K otázkám cenové hladiny bytů David Werry řekl, že ceny se liší podle podlaží, v němž se bytová jednotka nachází. V průměru však odhaduje, že se cena za metr čtvereční užitné plochy pohybuje od 55 tisíc korun, a to včetně DPH. Projekt je připraven, samotná výstavba bude zahájena na podzim tohoto roku. Architektem projektu je ing. arch. Petr Franta. S dokončením stavby se počítá v polovině roku 2011.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!