Metrostav staví nové byty nejen v Praze | E15.cz

Metrostav staví nové byty nejen v Praze

Společnost Metrostav Development momentálně realizuje dva zajímavé projekty v Praze a v Ostravě. Zatímco ten pražský, konkrétně bytový dům Pod Tyršovým vrchem, existuje zatím pouze v plánech, ostravská Městská brána je už ve fázi dokončené hrubé stavby.

Developerský projekt Pod Tyršovým vrchem je situován v zajímavé lokalitě, která je příslibem atraktivního a klidného bydlení v okrajové části centra Prahy s plnou občanskou vybaveností. Nabídne 30 komfortních bytů s terasami a balkony v dispozicích 2+kk až 4+kk ve velikostech od 48 do 119 metrů čtverečních. Samozřejmostí jsou garážová stání umístěná ve dvou podlažích. Projekt Pod Tyršovým vrchem vyniká mezi ostatními projekty zejména svou výjimečnou lokalitou. Je ideální pro ty, kteří se nechtějí vzdát početných výhod centra metropole, přitom však vyžadují klidné bydlení obklopené zelení s možností procházek.

#####Komorní městské bydlení

Bytový dům Pod Tyršovým vrchem je příkladem komorního městského bydlení, které není nijak okázalé a jehož hlavní předností je, kromě lokality a malého počtu bytů, střízlivé architektonické řešení a vysoký materiálový standard. Standardní vybavení představuje materiály a zařizovací předměty, které odpovídají současným nárokům na moderní bydlení. Zahájení výstavby se plánuje na třetí čtvrtletí letošního roku, hotovo by mělo být na počátku roku 2011. Budoucí majitelé nových bytů jistě ocení nejen blízkost obchodů, restaurací, škol nebo výbornou dopravní dostupnost, ale i možnost sportovního vyžití v okolí (fotbalové hřiště, tenisové kurty, sokolovna, dětské hřiště). Díky snadné dostupnosti městské hromadné dopravy se možnosti trávení volného času značně rozšiřují a jsou prakticky neomezené.

#####Městská brána podle plánu

Zatímco řada projektů v severomoravské metropoli Ostravě se zastavila nebo ani nezačala jejich realizace, výstavba bytového domu Městská brána přímo v centru města jede dále podle plánu. Hrubá stavba projektu je u konce, v současné době pokračují intenzivní práce na vnitřních konstrukcích a hrubých rozvodech a také na netradiční fasádě, která je nepřehlédnutelným znakem Městské brány. Dokončení a kolaudace domu se plánují na počátek příštího roku. Na konci třetího čtvrtletí bude otevřen vzorový byt, kde se zájemci o moderní bydlení v Městské bráně budou moci seznámit se standardním vybavením bytu a získat další informace o bytech a komerčních prostorách v objektu.

#####Moderní bydlení v centru Ostravy

Bytový dům Městská brána je klasickým příkladem atraktivního bydlení, které však není nijak okázalé, ale každopádně na první pohled zaujme netradiční architekturou. Nabízí 37 bytů a obchodní část s prostory pro obchody a služby včetně originální dvoupodlažní kavárny s venkovním posezením. Samozřejmostí jsou garážová stání v podzemním podlaží domu. Dům je situován do samého středu Moravské Ostravy, vyniká výbornou dopravní dostupností, četnými službami v okolí a bude postaven jen pár desítek metrů od nábřeží řeky Ostravice. Všechny tyto skutečnosti jsou příslibem moderního nadčasového bydlení v architektonicky zajímavé budově.

 

Hlavní zprávy

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!