MEXX Reality nabízí pomoc mladým lidem | E15.cz

MEXX Reality nabízí pomoc mladým lidem

Mladým lidem, kteří hledají své první samostatné bydlení, ale i studentům, kteří nechtějí nebo nemohou bydlet na studentských kolejích, je určen nový program společnosti MEXX Reality nesoucí název Bydlení pro mladé.

Díky této novince mohou ušetřit čas i peníze. Výběr prvního samostatného bydlení nebo studentského ubytování často limitují především finanční možnosti. Další důležitou podmínkou pak bývá dobrá dopravní dostupnost a vhodná lokalita. „Pro mladé lidi není podstatná vybavenost bytu a jeho stav. Ve velké většině upřednostňují lokality s dobrými službami a dostatečným napojením na městskou dopravu,“ popisuje časté požadavky mladých zákazníků Josef Šinágl, generální ředitel společnosti MEXX Reality.

#####Projekt pro mladé do 26 let

Podle jeho slov tím ale nabídka služeb nekončí. „Mladému člověku, který hledá své první bydlení, a nepochází z daného města, pomůžeme i s výběrem vhodné lokality a poskytneme mu komplexní servis,“ zdůraznil zástupce společnosti MEXX Reality. Projekt Bydlení pro mladé je určen všem zájemcům do 26 let věku bez ohledu na to, zda se jedná o studenty, či pracující.

 

Hlavní zprávy

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!