Modřanský Háj nabídne revoluční bydlení | E15.cz

Modřanský Háj nabídne revoluční bydlení

Na jaře tohoto roku se v pražských Modřanech začne stavět nový rezidenční komplex Modřanský Háj developerské společnosti Quinlan Private Golub, který nabídne nový styl rodinného bydlení na českém trhu.

Výjimečnost projektu spočívá v poloze v těsné blízkosti Modřanské rokle - Cholupice a zároveň jen několik minut jízdy od centra města, unikátním konceptu nízkopodlažních domů, originálním designu bytů a rozvinuté infrastruktuře pro potřeby budoucích rezidentů včetně dětského hřiště a maloobchodních služeb. Okolí Modřanského Háje poskytuje rovněž vyspělou občanskou vybavenost a bohaté vyžití pro volnočasové aktivity, v blízkosti se nachází golfové hřiště, tenisová hala a cyklistické/ bruslařské stezky u řeky Vltavy.

Modřanský Háj nabízí řešení pro každého. Zájemci mohou vybírat z bytů od 1+kk až po luxusní variantu 5+kk ve čtyřech různých typech nízkopodlažních domů, s tím, že součástí bydlení je podle volby balkon, terasa nebo zahrada, velký úložný prostor, technická místnost, garážové parkovací prostory a sklep. První byty budou k dispozici na začátku roku 2010. Společnost Quinlan Private Golub připravila také nabídku speciální hypotéky, která je výhodným finančním produktem a efektivním řešením při vyřizování potřebné dokumentace.

www.modranskyhaj.cz nebo na tel. 737 210 210

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!