Modřanský háj představuje svůj modelový byt | E15.cz

Modřanský háj představuje svůj modelový byt

Přední realitní společnost v regionu střední a východní Evropy, Avestus Real Estate, otevřela svůj modelový byt a prodejní centrum, které jsou součástí rezidenčního projektu Modřanský háj v Praze 12. První byty budou k dispozici na podzim tohoto roku.

Jedinečnost tohoto projektu spočívá v pestré nabídce nízkopodlažních domů a ve flexibilitě nabízeného bydlení, které zahrnuje široký výběr zahrad, balkonů, teras a parkovacích míst. Kromě toho se tyto domy nacházejí v blízkosti lesa, který obyvatelům poskytne pocit, že žijí na venkově, avšak bez nepohodlí, které může provázet bydlení mimo Prahu. Modelový byt 4+kk má celkovou rozlohu 91 metrů čtverečních. Jeho dispozice a vybavení podtrhují všechny standardy současné poptávky po rodinném a vysoce kvalitním bydlení.

[file:6666:small:right]

Nedílnou součástí bytu je terasa o velikosti 10 metrů čtverečních a zahrada, která má velikost 96 metrů čtverečních. Zahrada je vhodná pro každé roční období a nachází se zde mnoho různých druhů květin a stále zelených stromů a keřů. Modelový byt a zahrada byly připraveny v rámci první fáze výstavby projektu. Modřanský háj nabízí několik rozdílných domů, které se budou nacházet na kopcovitém pozemku hned vedle rozsáhlého lesa, v blízkosti Vltavy. Většina budov bude mít pouze tři podlaží.

Projekt vzniká v několika fázích a ve výsledku bude zahrnovat 13 bytových domů, 9 terasových domů, 12 vilových domů a 20 dvojvil, které budou mít dohromady k dispozici 600 bytových jednotek. Komplex se bude rozkládat na pozemku o velikosti 12 hektarů. Výstavba první fáze zahrnuje 122 bytů.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!