Monínec - celý rok v přírodě | E15.cz

Monínec - celý rok v přírodě

Celosezonní vyžití je jednou z hlavních předností areálu Monínec, který leží v jižní části Středočeského kraje, na rozhraní okresů Benešov, Písek a Tábor. Právě zde Trigema a. s. realizuje sportovní a relaxační centrum a dva apartmánové domy.

Na jaře a na podzim turistické túry pěšky či na kole anebo rybaření v soukromém rybníku, v létě koupání v bazénu, možnost sjezdu na kolečkových lyžích a koloběžkách nebo využití bikeparku. V průběhu zimy pak zasněžovaná sjezdovka se sedačkovou lanovkou.

Čtrnáct jednotek s dispozicí 1+kk až 3+kk bude určeno jak pro celoroční uživatele, tak i pro investory, kteří mohou jednotku pronajímat. „Znamená to, že takový vlastník bude mít garantovaný pobyt v délce zhruba osmi týdnů ročně. Po zbylou dobu mu bude apartmán vydělávat. O pronájem se postaráme,“ říká ing. Martin Malínský, výkonný ředitel Trigema Real a. s. Ceny apartmánů začínají na 42 000 Kč/m2.

Sportovní a relaxační centrum Monínec se nachází v České Sibiři a kombinuje sportovní vyžití s klasickou rekreací. Čtrnáct apartmánů je po sedmi jednotkách umístěno ve dvou zděných viladomech.

Architekturu navrhl dvorní architekt společnosti Trigema ing. arch. Daniel Smitka. Respektuje ráz místní zástavby, se sedlovými střechami i vkusnými dřevěnými komponenty. „Výhodou Apartmánů Monínec je celoroční vyžití. Vlastníci si užijí přírody i množství nabídek v místě či okolí. Podle libosti mohou vyzkoušet nedaleký golfový areál Čertovo břemeno nebo uklidňující jízdu na huculech,“ podotýká Veronika Moravcová z marketingu společnosti Trigema. Vlastníci privátních apartmánů mají výhodu, že se o jejich údržbu stará správce, v místě je zavedený penzion s restaurací.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!