Nadstandardní byty za příznivou cenu | E15.cz

Nadstandardní byty za příznivou cenu

Na počátku letošního roku začala společnost CTR group a.s. prodávat byty ve svém projektu Křižíkova 52. Jedná se o areál 112 nadstandardních bytů situovaných jen 100 metrů od stanice metra „B“ Křižíkova v Praze 8 - Karlíně. Jelikož je dnes mezi klienty developerských firem téměř zvykem požadovat nějaký bonus či slevu, přistoupil i tento developer k rozšíření nabídky v tomto směru.

Společnost CTR group je na pražském trhu známá jako inovátor v oblasti bytových projektů. Bytový dům Křižíkova 52 je atypický nejen nadstandardním vybavením bytů zahrnutým v základní ceně, ale také tím, že se prodej bytů v něm zahajuje až ve stadiu vysoké rozestavěnosti stavby. Hrubá stavba byla dokončena již v prosinci roku 2008 a v současnosti probíhají dokončovací interiérové práce. Do svých nových bytů se klienti budou moci nastěhovat pouze několik měsíců po koupi - kolaudace je naplánována na podzim letošního roku. Novým majitelům bytů se tak nabízí v Praze zcela unikátní možnost vybírat byt na základě jeho skutečné prohlídky, a nejen na základě půdorysů a vizualizací nebo virtuálních prohlídek.

#####Unikátní benefit v podobě slevy na vybavení bytu

Kombinace možnosti osobní obhlídky všech bytů, nadstandardního vybavení, výborné lokality v širším centru, kvalitní architektury, vynikající dopravní dostupnosti v blízkosti stanice metra a přiměřené ceny (uváděné včetně sklípků) činí z projektu Křižíkova 52 velmi atraktivní a ojedinělou nabídku nového bydlení v Praze. Stejně ojedinělá je i další nabídka tohoto developera. Svým klientům nabízí zcela unikátní benefit, který je naprostou výjimkou jak svým charakterem, tak i rozsahem. V bytovém projektu Křižíkova 52 mají klienti možnost vybrat si zařízení interiéru svého nového bytu a firma CTR group ho nechá přímo na míru vyrobit, nainstaluje ho a připraví k užívání. Klienti tak získají zařízení bytu včetně kuchyňské linky až do 830 tisíc korun zdarma. Bytový architekt, který je zákazníkům k dispozici, má bohaté zkušenosti s navrhováním zařízení na míru pro všech 269 bytů v rezidenčním areálu Albertov Rental Apartments.

#####Bydlení na Albertově dočasně zadarmo

Pokud se klient společnosti CTR group rozhodne nevyužít nabídku zařídit si koupený byt developerem dodaným nábytkem, bude mu hodnota vybavení odečtena z kupní ceny bytu. Na vybrané byty v projektu Křižíkova 52 se vztahuje ještě možnost uplatnit slevu až do výše 16 procent kupní ceny bytu. Oba uvedené bonusy ale nejde slučovat, klient si může vybrat pouze jeden. Další nabídkou pro budoucí uživatele některého z bytů je možnost během zařizování bytu využít pohostinnosti bydlení v areálu nájemních bytů - Albertov Rental Apartments - a to až do nastěhování do nového bytu v projektu Křižíkova 52. Samozřejmě opět zdarma. CTR group klientům nabízí komplexní a zcela ojedinělé služby.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!