Nákupní centrum Olympia Teplice je plně pronajato | E15.cz

Nákupní centrum Olympia Teplice je plně pronajato

Nové módní značky otevřou své prodejny v nákupním centru Olympia Teplice. V průběhu října se otevřou například Tally Weijl a Envy. Všechny jednotky určené k pronájmu tak budou mít své nájemce. Informovala o tom společnost Cushman & Wakefield.

„Nákupní centrum Olympia Teplice má své pevné místo na místním trhu a 100procentní obsazenost je toho důkazem. Máme radost, že je mezi obchodníky o pronájem ploch zájem a věříme, že velký výběr renomovaných značek ocení i návštěvníci centra,“ říká ředitel centra Tomáš Stárek. K dalším novým značkám patří móda TimeOut, Urban Store, a Maribo, dále Eiffel optik, Planeo Quick Time (hodinky, klenoty), Fortuna, Peal, Vino&Destilaty a Coradia Cafe.

Olympia Teplice je obchodní centrum s velkým regionálním významem ležící na východním okraji Teplic. Centrum má rozlohu přibližně 32 000 čtverečních metrů a skládá se z 85 prodejen včetně hypermarketu Albert. Centrum Olympia Teplice vlastní skupina CPI Group, která jej získala do svého portfolia v létě roku 2011. Od ledna 2012 je centrum spravováno společností Cushman & Wakefield, která také zajišťuje jeho pronájem.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!