Nejlákavější adresou je Palladium | E15.cz

Nejlákavější adresou je Palladium

Podle nejnovějšího průzkumu realitní poradenské společnosti Colliers International představuje nejprestižnější adresu pro umístění reprezentativní firemní kanceláře obchodně-administrativní komplex Palladium v Praze 1.

Dle očekávání vede v prominentních adresách Praha - v první desítce se umístilo ještě dalších sedm nejmodernějších center z hlavního města.

Druhou nejlepší adresou je Myslbek a třetí místo obsadila žižkovská Luxembourg Plaza. Z měst mimo metropoli se na osmé pozici umístil brněnský komplex Spielberk Office Center, desátou pozici obsadila ostravská budova Nordica. Dva mimopražské projekty v první desítce označil Tomáš Oesterreicher z Colliers za „příjemné překvapení“. Hlavní město v žebříčku logicky vede, nicméně strmě rostoucí atraktivita regionálních metropolí představuje nově se prosazující trend.

#####Rozhoduje i kvalita služeb

V době snižování nákladů jsou hnacím motorem tohoto trendu především vysoké nájmy a ceny poskytovaných služeb v Praze i relativně vysoká platová úroveň v porovnání s ostatními kraji ČR. Stále více firem proto přesouvá své centrály nebo outsourcing služeb do měst poskytujících příznivější poměr mezi cenou a nabízeným standardem.

#####Hodnotí se podle sedmi kritérií

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!