No Heroes mají pro fanoušky autokar | E15.cz

No Heroes mají pro fanoušky autokar

Berounská poprocková kapela No Heroes bude hrát v semifinále republikové soutěže kapel v paláci Akropolis.

První ročník soutěže kapel o třech nebo více členech RGM Live Space pomalu vrcholí. V pražském Paláci Akropolis se o nejvyšší příčky poslední zářijový den utká také berounská hudební formace No Heroes.
Na semifinále RGM Live Space v Akropoli bude 30. září vstup zdarma. Skupina chystá pro své fanoušky autokar, který je odveze z Berouna až na Žižkov. „Autobus jsme připravili, stačí se zaregistrovat na telefonu 311 611 888 nebo na adrese noheroes@atlas.cz,“ řekl klávesista a duchovní otec kapely Petr Tichý a zdůraznil, že kapela chce tímto krokem fanouškům poděkovat. Pořadí v soutěži totiž určili oni sami. Tedy posluchači a fanoušci všech přihlášených skupin. Hlasy udělovali přímo při koncertech nebo hlasováním pomocí sms zpráv. Soutěžní písně vysílal také hudební kanál Óčko nebo Radio Kiss.
Hlasy porotců udělovali pod vedením předsedy poroty Pavla Anděla její další členové, bývalý klávesista Lucie Michal Dvořák, Milan Cais z Tata Bojs, Jan Čachtický z Ohm Square, Jan Ponocný jakožto Circus Ponorka, Petr Dokládal, Martin Rigler a Jiří Balvín.
Ihned po semifinále v Akropoli vyrážejí No Heroes na koncertní šňůru s plzeňskou kapelou L.A. V pátek 2. října hrají v Sušici, za dalších čtrnáct dní v Lanškrouně. Následovat bude Hradec Králové, České Budějovice, Strakonice, Liberec, Sokolov a Žatec. Nakonec se kapela 17. listopadu představí v Berouně v rámci Rock for Revolution, které se koná na berounském náměstí. Více na www.noheroes.cz.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!