Nová etapa projektu Nad Rokytkou je už v prodeji | E15.cz

Nová etapa projektu Nad Rokytkou je už v prodeji

První dubnový den začal prodej bytů v Rezidenci, již třetí etapě úspěšného developerského projektu Nad Rokytkou v Praze 9. V nabídce je dalších 200 bytů v unikátní rezidenční čtvrti v atraktivním prostředí zeleného pásu podél říčky Rokytky ve Vysočanech.

Rezidence nad Rokytkou, zasazená v zeleném srdci Vysočan, tvořeném širokým pásem již vzrostlé přírody v okolí říčky Rokytky, nabídne pět nových moderních sedmipatrových domů s předzahrádkami u přízemních bytů, s parkováním v garážích uvnitř domu a možností výběru výhledu na říčku. Výstavba Rezidence, jejímž architektem je renomovaný architektonický ateliér LOXIA, započne již na podzim tohoto roku a kolaudovat by se mělo na jaře 2012.

Ceny bytů v Rezidenci se pohybují již od 41 200 korun za metr čtvereční, vybírat lze z variant 1+kk, 2+kk a 3+kk, přičemž projekt nabízí unikátní možnost slučování bytových jednotek. Nechybí ani možnost další změn dispozic bytů a standardů. Velká variabilita a překvapivá cenová dostupnost v atraktivní a klidné lokalitě, která nabízí možnosti sportovního vyžití a disponuje vynikající infrastrukturou, to je Rezidence nad Rokytkou.

#####Vznikne zde dva tisíce bytů

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!