Nové bydlení nejen pro zaměstnance BB Centra | E15.cz

Nové bydlení nejen pro zaměstnance BB Centra

V administrativních objektech BB Centra pracuje v současné době přibližně devět tisíc lidí. Někteří z nich budou v blízké době moci bydlet jen pár kroků od svého pracoviště. Společnost Passerinvest Group zde totiž chystá výstavbu 139 nových bytů v rámci projektu nazvaného podle místní ulice - Rezidenční park Baarova.

Nové byty doplní i park, který bude přiléhat k bytovým domům. Uzavřený komplex Rezidenční park Baarova budou tvořit tři samostatné objekty, bytové domy A, B, C, mezi nimiž vznikne vnitroblok se zahradou. Každý objekt má podle projektu architektonického ateliéru CMC architects samostatný vstup z ulice i z přilehlého nově budovaného Baarova parku. Vstupy do projektu budou chráněny kartovým systémem a bezpečnostními kamerami.

Hlavní recepce areálu s nepřetržitým provozem bude umístěna v budově A. Celkem 139 bytů vysokého standardu v dispozici od 2+kk do 6+kk s balkonem, terasou či zahrádkou nabídne kvalitní bydlení o výměře od 50 do 170 metrů čtverečních, samozřejmostí je sklep a garážové stání v ceně.

#####Kvalitní bydlení pro vyšší střední vrstvy

„Naše společnost je známá vytvářením kvalitních produktů, proto i zde, v projektu Rezidenční park Baarova, míříme do kategorie vyššího středu bydlení. Myslím, že zčásti zde budou byty, ve kterých budou jejich majitelé skutečně bydlet, a zčásti zde mohou kupci byty využít jako investici do budoucna. Právě díky blízkosti BB Centra, kde se nabízí velké množství pracovních příležitostí, může mít řada lidí ambice si tady byt pronajímat,“ říká předseda představenstva společnosti Passerinvest Group Radim Passer.

Architektonický koncept nového bytového areálu Rezidenční park Baarova vychází z myšlenky plynulého a přirozeného přechodu mezi původní vilovou zástavbou okolí a moderním multifunkčním komplexem BB Centrem v sousedství,“ představuje myšlenku Vít Máslo z ateliéru CMC architects. Developer projektu společnost Passerinvest Group plánuje dobu výstavby obytného komplexu v délce 18 měsíců.

#####Velmi dobrá občanská vybavenost přímo v místě

Rezidenční park Baarova se bude nacházet mezi ulicemi Baarova, Telčská a Baarovým parkem. Tato lokalita disponuje vynikající a bezproblémovou dopravní dostupností jak automobilem, tak i městskou hromadnou dopravou a zároveň i skvělou občanskou vybaveností. Kromě celé řady obchodů a služeb se v blízkém okolí nachází i řada restaurací a kaváren, wellness a fitness klub Balance Club Brumlovka, v nedaleké budově FILADELFIE vznikne mimo jiné market Albert a drogerie dm. Nechybějí zde ani zdravotnická zařízení a lékárna, pobočka České pošty, mateřská a základní škola či nedávno otevřené Společenské centrum.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!