Nové pozice v Prologis | E15.cz

Nové pozice v Prologis

Operace ve střední a východní Evropě společnosti ProLogis, největšího světového vlastníka, správce a developera logistických nemovitostí, bude řídit Ben Bannatyne.

perace ve střední a východní Evropě společnosti ProLogis, největšího světového vlastníka, správce a developera logistických nemovitostí, bude řídit Ben Bannatyne. Převezme tak roli Michaela de Jong-Douglase, který, vzhledem ke svým úspěchům v regionu střední a východní Evropy, bude mít na starosti geograficky rozsáhlejší operace v nové vedoucí pozici v Asii. V zájmu hladkého průběhu výměny rolí zůstane Michael de Jong-Douglas v Evropě až do konce roku.

Vystudoval pozemkovou ekonomii na univerzitě v Aberdeenu a je členem RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors) ve Velké Británii.

Viceprezidentem developmentu společnosti ProLogis v Polsku je nově Kris Pauwels. Ten je zodpovědný za realizaci a koordinaci programu projektů na míru v Polsku a má na starosti stejný program a klientské služby společnosti také ve střední a východní Evropě. Před příchodem do firmy ProLogis zastával pozici Business Development Director pro Polsko a jihovýchodní Evropu u Fiege. Kris Pauwels má osmnáctileté zkušeností v oblasti mezinárodního obchodu se zaměřením na nové trhy ve střední a východní Evropě. V minulosti byl ve vedoucích pozicích u významných společností, včetně TNT Worldwide Express N. V., Danzas N. V. a Deutsche Post World Net, kde působil jako Senior Business Development Manager a měl na starosti expanzi společnosti ve střední a východní Evropě. Pracoval také jako Business Development Director v Polsku a jihovýchodní Evropě pro Fiege Group, kde byl zodpovědný především za strategické umístění portfolia společnosti, nové průmyslové oblasti a regionální projekty.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!