Noví partneři ve společnosti KPMG | E15.cz

Noví partneři ve společnosti KPMG

Společnost KPMG Česká republika posiluje svůj tým o nové partnery. Novými partnery se stali - v oddělení Auditu Karel Charvát a Jindřich Vašina a v oddělení Daňového poradenství Jan Linhart.

Karel Charvát nastoupil do společnosti KPMG Česká republika v září 1997. Během své kariéry byl odpovědný za audity a služby spojené s auditem poskytované převážně klientům působícím v oblasti těžby, zpracování a obchodu s komoditami, farmaceutického průmyslu a nemovitostí. Od roku 2003 se významnou měrou podílí na školení a implementaci auditní metodologie KPMG. V letech 2005 až 2007 byl skupinovým manažerem kanceláře KPMG Česká republika v Brně, kde odpovídal za plánování a jiné administrativní činnosti. Svůj volný čas tráví především s manželkou a dvěma dětmi. Mezi jeho koníčky patří historie, poznávací výlety a plavání.

Jindřich Vašina se stal partnerem v oddělení Auditu se zaměřením na finanční instituce společnosti KPMG Česká republika. Odpovídá za audity a služby spojené s auditem pro klienty v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, investičních a penzijních fondů, nemovitostí a rizikového kapitálu. Má na starosti některé významné finanční klienty, jako například PPF, Home Credit, UniCredit a Generali PPF Holding. Vašina byl od roku 2006 zástupcem skupinového manažera v oddělení Auditu se zaměřením na finanční instituce a zodpovídal za velké množství interních činností, zejména v oblasti lidských zdrojů.

Jan Linhart se stal partnerem v oddělení Daňového poradenství společnosti KPMG Česká republika. Do společnosti KPMG Česká republika nastoupil v roce 1998. Specializuje se zejména na poskytování daňových služeb výrobním společnostem. Mezi jeho klienty patří nebo patřila také řada významných společností z oblasti telekomunikací, obchodu a služeb. Zaměřuje se především na daň z příjmů právnických osob, investiční pobídky a další formy státní podpory.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!