Novou halu otvírala světová špička | E15.cz

Novou halu otvírala světová špička

Holý Adam

Beroun se rozrostl o další sportoviště. V areálu centra Eden se v neděli konala první show v nové hale na badminton.

Oslavy otevření haly byly velkolepé. V rámci této slavnostní události se kromě jiného na jednom ze čtyř nových badmintonových kurtů odehrála exhibice mezi hráčem světové špičky, Indonésanem Budi Santosem, a nejlepším Čechem současnosti, Petrem Koukalem. Ukázka tohoto divácky velmi atraktivního sportu se hrála na jeden jediný set. V něm však oba protagonisté předvedli to nejlepší ze svého arzenálu efektních úderů.
Diváci měli přitom možnost vyhrát některou z hodnotných cen v tipovací soutěži. Většina fandila českému hráči, z těsného vítězství se však nakonec radoval zkušenější Indonésan.
Kromě exhibice si povrch nové haly vyzkoušeli také účastníci doprovodného turnaje. Bez výjimky si prostor pochvalovali. „Věděli jsme už dlouho, že takováto hala v Berouně chyběla. Jsme rádi, že jsme ji konečně mohli veřejnosti nabídnout,“ řekl manažer Sportcentra Eden Jan Šimko. Kromě badmintonových kurtů jsou v hale k dispozici také hřiště na tenis, florbal, futsal nebo házenou. „Doplnili jsme nabídku zajímavých sportů v Berouně,“ komentoval nové možnosti Jan Šimko. Veškeré vybavení pro tyto sporty je v Edenu k zapůjčení. Na recepci si ho lze také koupit. Nová hala je veřejnosti k dispozici od devíti hodin ráno do jedenácti hodin večer.
Více informací naleznete na webových stránkách haly www.sporteden.cz.

Autor: Holý Adam
 

Hlavní zprávy

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!