Novým nájemcem Filadelfie v BB Centru v Praze je Pioneer Investments | E15.cz

Novým nájemcem Filadelfie v BB Centru v Praze je Pioneer Investments

Pražská kancelář skupiny Pioneer Investments si pronajala polovinu 16. patra v budově Filadelfie v BB Centru v Praze 4. Zaměstnanci této investiční skupiny obsadili plochu o rozloze 865 čtverečních metrů. Informovala o tom developerská společnost Passerinvest Group.

Pioneer Investments si od přestěhování do atraktivní lokality BB Centra slibuje především zefektivnění komunikace v rámci skupiny UniCredit, do níž patří. UniCredit tam sídlí od 1. pololetí 2012. „Původní karlínská adresa byla příjemnou lokalitou, nicméně zkušenosti již nastěhované sesterské společnosti UniCredit Bank s podmínkami, které Filadelfie nabízí, jsou velmi dobré. Budova nabízí kvalitní zázemí i dostatečnou kapacitu pro další rozvoj skupiny,“ říká generální ředitel Pioneer Investments v ČR a SR Roman Pospíšil.

„Přestěhování české pobočky investiční skupiny Pioneer Investments do budovy Filadelfie nás velmi těší. A samozřejmě jsme rádi, že k němu velkou měrou přispělo dobré jméno budovy i celého projektu,“ dodává generální ředitel Passerinvest Group Radim Passer. V současné době je budova Filadelfie, která získala prestižní britskou certifikaci BREEAM In Use – zelená budova, v podstatě téměř obsazena.

Budova Filadelfie, která se řadí k nejmodernějším administrativním budovám, byla dokončena na podzim roku 2010 a tvoří dominantu celého komplexu BB Centra. Na 17 nadzemních podlažích nabízí celkem 30 500 m2 pronajímatelných kancelářských ploch a bezmála tisíc parkovacích stání v podzemí.

Lokalita, v níž BB Centrum stojí, disponuje dobrou dopravní dostupností i občanskou vybaveností. Nacházejí se tam školy, školky, společenské centrum, restaurace, kavárny, moderní sportovní zařízení, lékárna i ordinace lékařů. Přímo před budovou G je zastávka autobusu MHD, který zajišťuje rychlé spojení se stanicí metra Budějovická či Kačerov. Lidem pracujícím v BB Centru slouží i kyvadlová autobusová doprava, která byla po dohodě s nájemci areálu zavedena v květnu roku 2007.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!