O čem Sedmička vloni nepsala | E15.cz

O čem Sedmička vloni nepsala

rdc

Sedmička třeba nepsala o mladíkovi, který sliboval důchodci, že mu nahý uklidí byt, protože se nám představa naháče při úklidu jevila z hlediska bezpečnosti práce nebezpečná.

Sedmička v roce 2009 nepsala o…

… prvním sněhu v Přerově a v Hranicích, který zaskočil řidiče a ti bourali, protože sníh zaskočí v zimě vždycky a bourá se i bez něj.

… nejmenovaném člověku, který na mapě hledal intravilán Hranic, protože jsme si vzpomněli na studenta zeměpisu, který hledal na mapě tuzemsko vedle Nizozemska.

… turnaji babiček a dědečků, kteří bojovali o pohár starosty v pétanque na hřišti ve Valšovicích, protože se tam neobjevil žádný perspektivní talent.

… Indovi, který na dálnici u Bělotína vjel v noci do padesát metrů dlouhého stanu připraveného ke slavnostnímu otevření dálnice, protože se nám nepodařilo zjistit, na co při tom myslel.

… zloději, který vykradl márnici ve Skaličce, protože si neodnesl nic zajímavého.

… zdobení vánočního stromku pod hladinou lomu ve Výklekách, protože nám vadilo, že si u něj nemůžeme zazpívat koledy.

… moderních lůžkách, která nakoupila přerovská nemocnice a která mají usnadnit personálu manipulaci
s pacienty, protože dvacet let po revoluci jakoukoliv manipulaci odmítáme.

… osmnáctiletém gamblerovi z Přerova, který ze vzteku, že nevyhrál, rozbil hrací automat, protože nám bylo líto, že průkopník likvidace automatů půjde před soud.

… trestním oznámení, které na nás podal jeden Hraničan kvůli tomu, že jsme v článku použili slovo Romové v souvislosti s tím, že dělají na přerovském koupališti nepořádek, protože jsme nepochopili, jaké slovo jsme měli použít.

Autor: rdc
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!