O nový projekt Citadela je velký zájem | E15.cz

O nový projekt Citadela je velký zájem

Orco Property Group, přední realitní investor, developer, správce nemovitostí a investičních fondů působící na realitním a hotelovém trhu ve střední Evropě, oznamuje, že 63 procent všech bytových jednotek v rezidenčním projektu Citadela v Praze 4 je prodáno již rok před dokončením.

Průměrná cena se v současné době pohybuje kolem 2100 eur/m2.

Stavební práce na projektu úspěšně probíhají a jejich dokončení je plánováno na léto 2009. Dodavatelem stavby je Průmstav, a. s., a finančním partnerem projektu Komerční banka. „Úspěch Citadely a fakt, že jsme dokázali během tak krátké doby prodat 63 procent všech bytových jednotek, je důkazem toho, že naše prodejní strategie je správná. Díky kvalitním službám, praktickému designu, pečlivému výběru lokality a projektů dokážeme získat zákazníky na svou stranu,“ říká ředitel prodeje a marketingu společnosti Orco Property Group Jason Cahill. Podle jeho slov jsou nejnovější projekty v Praze přizpůsobeny potřebám místních obyvatel a ne potenciálních investorů ze zámoří.

Citadela je bytový projekt, který odráží dynamický životní styl dneška a reprezentuje úroveň bydlení v evropském velkoměstě. Nabídne 100 bytových jednotek o velikosti 1+kk až 4+kk o velikosti 36–90 m2. Ke každému bytu náleží podle umístění také balkon, terasa nebo předzahrádka. Parkovací místa (99) a sklepní prostory (95) zajistí dvě podzemní podlaží. Unikátní architektonické řešení interiérů i společných prostor, použití nejkvalitnějších materiálů a moderní zázemí vytvoří pro budoucí obyvatele nadstandardní životní podmínky a zároveň je zárukou investice, která do budoucna ještě poroste. I přes celosvětový útlum a pokles ceny akcií, který v současnosti zažívá realitní sektor, zůstává situace na rezidenčním trhu v regionu střední a východní Evropy dlouhodobě příznivá. Zájem o standardní i luxusní byty neustále roste, což dokazuje i úspěšnost všech rezidenčních projektů z portfolia Orco v celém regionu. Citadela se nachází v atraktivní rezidenční oblasti v Praze 4 v blízkosti Kunratického lesa a Dolnomlýnského rybníka. Projekt tak splňuje požadavky na pohodlné bydlení nedaleko centra města a přitom na dosah přírodě. Nové Dvory patří k nejvyhledávanějším lokalitám v rámci celého hlavního města. Obyvatelé budou moci využít nepřeberné množství sportovních a relaxačních příležitostí, které okolí nabízí. Komplexní infrastruktura v přilehlé oblasti zahrnuje několik autobusových linek, nedaleké stanice metra Kačerov a Budějovická, Jižní spojku a přímé napojení na dálnici D1.

Necelých 200 metrů od budovy vznikne v průběhu příštích let stanice metra plánované linky D. Rezidenti budou mít k dispozici také veškeré služby a zařízení v rámci občanské vybavenosti, jako jsou školy a školky, Thomayerova nemocnice, lékárna, obchodní a zábavní centrum Novodvorská Plaza a mnoho dalších.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!