O titul nejlepší z realit se utká 46 projektů | E15.cz

O titul nejlepší z realit se utká 46 projektů

Celkem 46 projektů má letos šanci získat ocenění „Best of Realty“. Nemovitosti soupeří v pěti kategoriích. Těmi jsou byty, nová administrativní centra, rekonstruované kanceláře, obchodní centra a hotely. V tiskové zprávě to sdělili organizátoři soutěže. Výsledky klání budou vyhlášeny 12. listopadu v Kongresovém centru Praha.

Z bytových projektů je mezi nominacemi například A7 Holešovický pivovar v Praze 7 (ING Real Estate Development CR), Rezidence Nové Petřiny v Praze 6 (Skanska Reality), Byty u statku v Praze 10 (Hostivařská IS), Rezidence Odeon v Mostě (Crestyl), bytový projekt Na Panském v Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi (HQ Plus), Malý Háj (Finep CZ) či pražský projekt Hanspaulka nové vily (HNV/Podzimek reality). Mezi nová administrativní centra nominovaná do soutěže se dostal třeba brněnský projekt Avriopoint (Sochorova Resort), ostravská Nordica (Skanska Property Czech Republic), pražské projekty Trianon (Hochtief Development CR), Opatov Park I (Sekyra Group) či první etapa projektu Futurama Business Park (Immorent ČR).

#####Dva projekty soutěží o zvláštní cenu

V kategorii rekonstruovaných kanceláří budou letos soupeřit pražské projekty Classic 7 Business Park (Nofim Czech Republic/AFI Europe) a Palác Archa (Orco). K obchodním centrům ucházejícím se o titul Best of Realty patří například pražské Arkády Pankrác (ECE/Rodamco), Forum z Ústí nad Labem (Multi Development Czech Republic) či AFI Palác Pardubice (AFI Europe). V kategorii hotelů získaly nominace do soutěže zcela rozdílné projekty – například pražský hotel Kempinski, penzion Elektra v Bechyni na Táborsku, hotel Aplaus v Litomyšli na Svitavsku či pražský The Augustine Hotel. Kromě hlavních kategorií bude udělena také zvláštní cena poroty, a to projektu, který se v uplynulém období výjimečným způsobem zasloužil o rozvoj tuzemského realitního trhu či jinak obohatil trh a českou architekturu.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!