OKIN GROUP si pro pobočku vybral Nordicu | E15.cz

OKIN GROUP si pro pobočku vybral Nordicu

Prvním významným nájemníkem administrativní budovy Nordica Ostrava se stala společnost OKIN GROUP, jeden z největších poskytovatelů podpůrných služeb pro firmy ve střední a východní Evropě. Ta si od 1. ledna 2010 pronajme celkem 4700 metrů čtverečních kancelářské plochy ve druhém, třetím a čtvrtém podlaží budovy.

Administrativní budovu Nordica si OKIN GROUP vybrala proto, že prý vytvoří významné synergie v týmové práci a bude splňovat také bezpečnostní kritéria. „Důležitá je také její energetická efektivita a ekologický přístup, stejně jako vynikající umístění v centru Ostravy v docházkové vzdálenosti k veškeré občanské vybavenosti a s ideální dopravní dostupností a napojením na všechny druhy městské hromadné dopravy,“ říká Roman Trnka, ředitel strategického rozvoje OKIN GROUP a. s.

OKIN GROUP přesune a sloučí všech svých 430 zaměstnanců divize Business Process Outsourcing, kteří v současné době pracují v různých kancelářích v Ostravě, a vytvoří tak v budově Nordica Ostrava jedno moderní sdílené servisní centrum pro své globální klienty. Nové centrum vytvoří také nové zajímavé pracovní příležitosti pro mladé absolventy ostravských univerzit. Nordica Ostrava je první kancelářskou budovou v České republice s certifikací programu GreenBuilding od Evropské komise pro energeticky úsporné budovy.

Budova, která je navržena tak, aby spotřebovávala o 30 procent méně energie, než stanovují české normy, byla dostavěna v prvním čtvrtletí roku 2009. Sedmipodlažní budova s pronajímatelnou plochou zhruba 12 tisíc metrů čtverečních vysoce kvalitních a flexibilních kancelářských prostor třídy A disponuje dvěma podzemními patry s parkovacím stáním a restaurací v přízemí.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!