Oknoplastik, s.r.o. – kvalitní okna a vchodové dveře | E15.cz

Oknoplastik, s.r.o. – kvalitní okna a vchodové dveře

(Inzerce) Poptáváte dřevěná, hliníková i plastová okna a vchodové dveře, které shodně snoubí výtečné izolační vlastnosti a odolnost vůči vlivům prostředí? Společnost Oknoplastik, s.r.o. je tu pro Vás! Výrobou a prodejem oken a dveří se zabýváme již více než 10 let a spokojených zákazníků neustále přibývá. Staňte se tedy také jedním z nich!

Pokud stavíte, nebo renovujete, budete jistě potřebovat nová okna a vchodové dveře. Jejich výběru byste ovšem měli věnovat zcela zvláštní pozornost, neboť se jedná o výrobky, které budou zároveň součástí vašeho interiéru i exteriéru. Společnost Oknoplastik, s.r.o. Vám proto nabízí kvalitní dřevěná, hliníková i plastová okna, okenní doplňky a vchodové dveře.

Právě <A HREF=„http://www.oknoplastik.cz/“>plastová okna</A> jsou již po mnoho let velice populární záležitostí. Přinášejí totiž skvělé izolační vlastnosti a vysokou odolnost. Firma Oknoplastik, s.r.o. přitom vyrábí a prodává plastová okna z kvalitního pěti a sedmikomorového profilu, zasklená izolačním dvojsklem nebo trojsklem a s bezpečnostními klikami Secustikk. Máte navíc na výběr z plastových oken různých barev.

<A HREF=„http://www.oknoplastik.cz/produkty/drevena-okna/“>Dřevěná okna</A> se mohou rovněž pochlubit svým izolačními vlastnostmi a odolností proti vodě a mechanickému poškození. Oproti plastu je nicméně dřevo obnovitelným materiálem. Pokud Vám tedy záleží na stavu životního prostředí, za pomoci dřevěných oken těmto svým postojům bezpochyby vyhovíte.

[file:14064:small:right]

Podceňovat však nelze ani hliníková okna, jež snoubí elegantní vzhled s výtečnou tepelnou izolací a navíc je takřka není potřeba udržovat. Pořízením hliníkových oken tak rovněž chybu neuděláte. Na našich internetových stránkách <A HREF=„http://www.oknoplastik.cz/“>www.oknoplastik.cz</A> si přitom můžete prohlédnout všemožné okenní doplňky, tedy žaluzie, rolety, parapety, sítě proti hmyzu a okenní sušáky.

Tím ovšem výčet nabízených výrobků a služeb nekončí. <A HREF=„http://www.oknoplastik.cz/produkty/vchodove-dvere/“>Vchodové dveře</A> od nás přinesou vašemu rodinnému domku či chatě výrazně vyšší bezpečnost, ovšem pochopitelně jsme i zde mysleli na estetickou stránku. Oknoplastik, s.r.o. navíc provádí rovněž stavební činnost, přičemž se s námi lze kdykoli poradit. Připravili jsme pro Vás zkrátka naprosto komplexní služby!

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!