On-line tržiště přispěje k profesionalizaci trhu | E15.cz

On-line tržiště přispěje k profesionalizaci trhu

Honzovahypoteka.cz je nová finanční služba, která jako první v České republice nabízí objektivní srovnání hypoték a možnost výběru té nejvýhodnější. Zájemce o úvěr zadá svoji poptávku přes internet a osloví poskytovatele hypoték, kteří jsou zapojeni do systému. Nová služba může zásadně přispět ke zkvalitnění a zprůhlednění hypotečních služeb.

Společnost honzovahypoteka. cz, s. r. o., začala nabízet dosud neobvyklé služby v oblasti poskytování hypotečních úvěrů. Na on-line tržišti s hypotékami honzovahypoteka. cz jsou na jednom místě zastoupeny banky, které poskytují hypoteční úvěry a úvěry ze stavebního spoření. „Finanční ústavy zatím reprezentuje 130 hypotečních makléřů a pracovníků bank, do budoucna by jejich počet měl vzrůst až na pět set,“ řekl Jiří Paták, obchodní ředitel serveru honzovahypoteka.cz. Nová služba nabízí i refinancování hypotečních úvěrů nebo konsolidaci dluhu. Služba je pro uživatele bezplatná, společnost generuje zisk od makléřů, kteří obchod uzavřou.

#####Na poptávku reagují přímo makléři

Služba honzovahypoteka.cz je unikátní v tom, že na každou poptávku reagují makléři z různých bank a nikoli automat, který nabídku sestaví podle předem daných tabulek. „Makléři vědomě soutěží o zájem poptávajícího, což vytváří velmi tržní prostředí a tlačí ceny hypoték na minimum. Honzovahypoteka. cz představuje univerzální platformu pro obchodování s hypotékami, která snadno a přehledně propojí makléře se zájemci o hypotéku,“ řekl Jiří Paták. „Budeme zachovávat striktní neutralitu vůči všem obchodujícím makléřům. O oblibě jednotlivých poskytovatelů hypoték budou rozhodovat sami uživatelé,“ dodal.

Za serverem honzovahypoteka. cz stojí Jakub Havrlant, ředitel úspěšného realitního tržiště bezrealitky.cz, a Jiří Paták. „Naší vizí je zprůhlednit český hypoteční trh, profesionalizovat služby makléřů a vytvořit unikátní řešení pro financování bydlení,“ řekl Jiří Paták. „Chceme vytvořit trh s hypotékami se stejnou filozofií jako bezrealitky. cz – důraz klademe hlavně na nezávislost a transparentnost,“ upozornil dále.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!