Originální bydlení přímo pod Vyšehradem | e15.cz

Originální bydlení přímo pod Vyšehradem

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Investorská a developerská společnost Red Group má premiéru na pražském rezidenčním trhu s projektem 22 luxusních bytů v historickém objektu v Praze 2 pod Vyšehradem.

Nově dokončená rekonstrukce secesní budovy, která původně sloužila jako tiskárna, se nachází na rohu ulic Svobodova a Na Děkance a je také sídlem nedávno otevřeného čtyřhvězdičkového hotelu Park Inn Prague.

Exkluzivní bytový projekt Residence Hermitage je určen klientele, která chce bydlet moderně, ale v historické části Prahy. „V současné době jsou v Residenci Hermitage prodány již dvě třetiny bytů, které budou příští měsíc předány novým vlastníkům. Unikátní lokalita, historický charakter budovy a služby sousedního hotelu jako přidaná hodnota se ukazují jako úspěšná kombinace. Je vidět, že na trhu existuje zdravá poptávka po originálních projektech,“ uvedl vedoucí prodeje a leasingu ve společnosti Red Group Seth Marks. Všech 22 bytů, včetně dvou luxusních mezonetů, kombinuje vysoké stropy s atypicky velkými okny a celkově si zachovává historickou atmosféru. Za architektonickou podobou projektu stojí pražský ateliér Iain Bryan Architects.

#####Součástí projektu je i zahrada

Většina bytů na pěti podlažích nemovitosti disponuje balkonem nebo terasou a bytové jednotky mají přímý vstup do vlastních soukromých zahrad. Rozloha bytů se pohybuje od 55 m2 do 220 m2 a dispozice od dvoupokojových bytů až po šestipokojové střešní mezonety. Součástí projektu je navíc i společná zahrada ve vnitrobloku o rozloze 1200 m2, která je určena pouze rezidentům.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video