Ostravský Orchard finišuje | E15.cz

Ostravský Orchard finišuje

Výstavba sedmipodlažní budovy s plochou kanceláří 12 000 m2, která je součástí projektu Orchard v ulici Hornopolní v Ostravě, je dokončena.

Investorská společnost Red Group tím zahájila provoz druhé fáze. Dokončení druhé budovy kancelářského komplexu tak navazuje na plně pronajatou první fázi a představuje další zdolaný milník v realizaci ostravského developmentu.

Projekt Orchard chce být významným příspěvkem v uskutečňování ambic Ostravy stát se atraktivním komerčním centrem. Stavbu i pronájmy se dosud dařilo realizovat mimořádně rychle.

Celé třetí podlaží v druhé budově si pronajala společnost TietoEnator a velká část dalších kancelářských ploch je předmětem jednání s potenciálními zájemci. TietoEnator je na seznamu nájemců i v první budově, kde mezi další významná jména patří společnosti HSBC, Home Credit, Immorent nebo Top Office. Následné stavební práce se zaměří na dokončení poslední ze tří budov Orchardu a na parkovou úpravu venkovního atria, jehož součástí budou dvoupatrová restaurace, venkovní sezení a zeleň s vodními prvky. Po celkovém dokončení, plánovaném na podzim letošního roku, bude komplex sestávat z 36 000 m2 kanceláří třídy A.

Nyní je aktuální otevření hotelu Park Inn Ostrava, který je také součástí komplexu Orchard. První hotel značky Park Inn v České republice obohatí ostravskou destinaci o 186 moderních hotelových pokojů a konferenční centrum.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!